sensoryczny-tor-równoważny-build-n-balance-gonge
sensoryczny-tor-równoważny-build-n-balance-gonge
sensoryczny-tor-równoważny-build-n-balance-gonge
sensoryczny-tor-równoważny-build-n-balance-gonge

Sensoryczny tor równoważny Build N Balance Gonge

Kod produktu: GNG-2237

finis

1 175,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Sensoryczny tor równoważny Build N Balance

Zestaw składający się z elementów posiadających na swojej powierzchni specjalne wypustki, gwarantujące stymulację receptorów dotyku w obrębie skóry. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości gumy syntetycznej, która jest przyjemna w kontakcie ze skórą oraz odpowiada za wysoką trwałość produktu. Atrakcyjna kolorystyka zestawu przyciąga uwagę dzieci i zachęca je do zwracania uwagi na różne kształty znajdujące się na poszczególnych powierzchniach. Sensoryczny tor równoważny jest produktem bardzo uniwersalnym, który dzięki swoim właściwościom znajdzie zastosowanie w różnego rodzaju aktywnościach ruchowych ukierunkowanych na kształtowanie zdolności równoważnych, stymulację zmysłu dotyku czy naukę rozróżniania kształtów i kolorów.

Właściwości:

  • wysoka jakość wykonania
  • atrakcyjna kolorystyka
  • stymulacja sensoryczna
  • możliwość uniwersalnego wykorzystania
  • zawartość zestawu: 6 "kładek" sensorycznych (wymiary 72,5 x 12,5 x 7 cm), 3 wysokie "pagórki" (średnica 40 cm, wysokość 24 cm) oraz 3 niskie "pagórki" (średnica 27 cm, wysokość 10 cm)
  • maksymalne obciążenie 100 kg
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia