niski podest
niski podest

Sport-Thieme Niski podest do pochylni gładkiej

Kod produktu: ST-2017408

finis

1 549,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Niski podest do pochylni gładkiej stanowi nie tylko idealne uzupełnienie pochylni, ale może być również wykorzystany osobno, do tworzenia różnego rodzaju ścieżek czy torów przeszkód. Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości drewna jest bardzo stabilna, co gwarantuje maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa w trakcie użytkowania. Istnieje możliwość wykorzystania razem z wysokim podestem, w celu jeszcze większego urozmaicenia zajęć ruchowych.

Wymiary:
- wysokość: 42 cm
- głębokość: 64 cm
- szerokość: 73 cm

Gwarancja: 10 lat

Niski podest do pochylni gładkiej to produkt bardzo uniwersalny, który dzięki swojej budowie gwarantuje dzieciom aktywną zabawę, przez co znajdzie zastosowanie zarówno w placówce rehabilitacyjnej, jak i edukacyjnej.

Produkt dostępny na zamówienie - czas realizacji do 10 dni roboczych od dokonania wpłaty (wymagana przedpłata, nie ma możliwości płatności przy odbiorze).