pochylnia gładka
pochylnia gładka

Sport-Thieme Pochylnia gładka

Kod produktu: ST-2015402

finis

2 199,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Pochylnia gładka w połączeniu z niskim podestem tworzy zestaw, który można wykorzystać zarówno podczas terapii, jak i różnego rodzaju zajęć ruchowych. Szerokość i kąt nachylenia pochylni zostały optymalnie dostosowane, tak by wszelkie aktywności wykonywane przy jej wykorzystaniu sprawiały dzieciom przyjemność. Wspinanie się po pochylni pozwala rozwijać zdolności równoważne i koordynacyjne, natomiast zjeżdżanie w dół aktywizuje mięśnie w obrębie tułowia. Istnieje możliwość wykorzystania deskorolki co zapewnia dodatkowe wrażenia zmysłowe i pozwala na jeszcze większe urozmaicenie zajęć.

Cechy produktu:
- długość: 150 cm
- szerokość: 60 cm
- waga: ok. 10 kg

Gwarancja: 10 lat

Pochylnia gładka wykonana z wysokiej jakości drewna to produkt, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje dzieciom aktywną zabawę i odpowiednią stymulację, przez co znajdzie zastosowanie zarówno w placówce rehabilitacyjnej, jak i edukacyjnej.

Produkt dostępny na zamówienie - czas realizacji do 10 dni roboczych od dokonania wpłaty (wymagana przedpłata, nie ma możliwości płatności przy odbiorze).