zestaw podestów do pochylni rolkowej
zestaw podestów do pochylni rolkowej

Sport-Thieme Zestaw podestów do pochylni

Kod produktu: ST-2005919

finis

3 409,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Zestaw podestów do pochylni będący kombinacją wysokiego oraz niskiego podestu jest kompleksowym uzupełnieniem pochylni rolkowej i stanowi bardzo dobry punkt zaczepienia - pochylnia może być zamocowana do szczebla zarówno z przodu, jak i z tyłu wysokiego podestu. Dodatkowo, specjalne otwory w bocznych ścianach pozwalają w łatwy sposób wspinać się i w pełni korzystać z możliwości konstrukcji. Niski podest idealnie sprawdzi się jako punkt zamocowania pochylni gładkiej, a możliwość dołączania go zarówno z prawej, jak i lewej strony wysokiego podestu, pozwala w dużym stopniu dostosować zestaw do własnych potrzeb.

Zawartość zestawu:
- wysoki podest (wysokość 90 cm, głębokość 82 cm, szerokość 66 cm)
- niski podest (wysokość 42 cm, głębokość 64 cm, szerokość 73 cm)

Gwarancja: 10 lat

Zestaw podestów to produkt, który może być wykorzystywany osobno lub w połączeniu z pochylniami, gwarantując dzieciom aktywną zabawę, dzięki czemu znajdzie zastosowanie na zajęciach integracji sensorycznej, w placówce rehabilitacyjnej czy edukacyjnej.

Zestaw dostępny na zamówienie - czas realizacji do 10 dni roboczych od dokonania wpłaty (wymagana przedpłata, nie ma możliwości płatności przy odbiorze).