System treningowy VST
System treningowy VST
System treningowy VST
System treningowy VST
System treningowy VST
System treningowy VST
System treningowy VST
System treningowy VST
System treningowy VST
System treningowy VST
System treningowy VST
System treningowy VST
System treningowy VST
System treningowy VST

System treningowy VST

Kod produktu: VST-25/50

rozmiar:

Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

VIRTUAL SWIM TRAINER® TO INNOWACYJNY I REWOLUCYJNY SYSTEM DO TRENINGU PŁYWACKIEGO WSPOMAGAJĄCY CODZIENNĄ PRACĘ TRENERÓW.  

 

Virtual Swim Trainer® składa się z wodoodpornej taśmy LED, układu sterowania i zasilania oraz komputera (tabletu) do zarządzania systemem. Podczas treningu zawodnik stale widzi “płynące” światło LED i może w ten sposób, w czasie rzeczywistym, łatwo kontrolować czy jego tempo jest zgodne z zaprogramowanym przez trenera, czy też jest wolniejsze lub szybsze. Natężenie emitowanego światła LED pozwala na doskonałą widoczność w każdych warunkach oświetleniowych panujących na basenie. Virtual Swim Trainer® jest w stanie zarządzać do 8 zawodników na tym samym torze (każdy zawodnik ma zdefiniowany inny kolor na taśmie LED) i do 8 torów basenu jednocześnie. 


FUNKCJE SZKOLENIOWE


  • Przypisane dla każdego zawodnika określone kolorystycznie światło LED  
  • Możliwość ustawienia poszczególnych faz podczas pływania (skok do wody, wypłynięcie, nawrót, itd.)
  • Tryb treningu, który umożliwia tworzenie procesu szkoleniowego wraz z określeniem postępu w danym procesie treningowym
  • Tryb ćwiczeń pozwalający na stworzenie interwałów, tempa, czasu odpoczynku i powtórzeń
  • Światła LED dynamicznie zmieniają prędkość, aby precyzyjnie prowadzić zawodnika przez wszystkie fazy każdej wyznaczonej długości, od zanurzenia do nawrotu, czy też dopłynięcia do mety. Tryb ustawień treningu pływackiego można swobodnie dostosować, do poziomu wszystkich trenujących zawodników.


Pakiet Virtual Swim Trainer® Mobile składa się z: walizki ze sterownikiem i punktem dostępowym Wi-Fi (Access Point), układem zasilającym, taśmą LED i oprogramowaniem. Taśma LED jest wodoodporna (testowana przy ciśnieniu 25 barów) i w zależności od wymagań jej długość wynosi od 5 do 50 metrów. Na życzenie użytkownika zestaw może być również wyposażony w tablet lub komputer do zarządzania systemem i korzystania z oprogramowania Virtual Swim Trainer®.

Co jest bardzo istotne system pozwala na rozbudowę o kolejne taśmy LED bez konieczności zakupu jednostki sterującej.

 

Wraz z oprogramowaniem Virtual Swim Trainer® dostarczamy również drugą aplikację: Swimming Session Creator®. Oprogramowanie to pozwala szybko i łatwo stworzyć sesję treningową. W ten sposób Virtual Swim Trainer® staje się użyteczny dla wszystkich, nie tylko dla trenerów i profesjonalnych zawodników, ale także dla amatorów korzystających z publicznych basenów, dzięki czemu system ten może stanowić dodatkową usługę dla klientów.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt: tel. 726 300 200 lub e-mail: zbigniew.narloch@klubben.pl