wałek do masażu z wypustkami
wałek do masażu z wypustkami
wałek do masażu z wypustkami
wałek do masażu z wypustkami

TRENDYSPORT WAŁEK DO MASAŻU ESTRELA

Kod produktu: TRENDY-9114

79,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rodzaj:

Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Wałek do masażu Estrela został wykonany z wysokiej jakości pianki EPP, która gwarantuje użytkownikowi odpowiednią twardość oraz stabilność w trakcie wykonywania ćwiczeń. Obecne na powierzchni rollera wypustki powodują większe - w porównaniu z gładkimi rollerami - przekrwienie w obrębie masowanych mięśni, co przekłada się na lepsze ich odżywienie oraz szybsze odprowadzenie nagromadzonych metabolitów. Dodatkowy, wyciągany ze środka wałek do masażu dzięki niewielkim rozmiarom umożliwia bardziej precyzyjną pracę i rozluźnianie miejsc, w których użycie większego wałka byłoby trudne lub niewygodne.

Roller do masażu Estrela to produkt, który pozwoli zarówno przygotować mięśnie do wysiłku, jak i przyspieszyć ich regenerację po treningu czy zawodach. Idealnie sprawdzi się także w placówkach medycznych u pacjentów wymagających dodatkowego przekrwienia mięśni czy stymulacji receptorów w obrębie skóry.

Wymiary:
- Długość: 32 cm
- Ø 14 cm