Stepy fitness

Stworzenie domowej siłowni nigdy nie było prostsze. Bogaty wybór różnorodnych sprzętów sprawia, że efektywne treningi są możliwe bez opuszczania zacisza swojego mieszkania. Jednym z takich takich akcesoriów jest step do ćwiczeń. Tę kategorię poświęciliśmy właśnie stepom, które stanowią podstawowe oraz niezbędne wyposażenie sal fitness, profesjonalnych siłowni, a także siłowni domowych. 

Oferowane przez nas stepy fitness dostępne są w różnych wariantach, co ułatwia znalezienie odpowiedniego, dopasowanego do swoich potrzeb przyrządu. Różnice wynikają z odmiennych wymiarów oraz szerokiego zakresu cenowego. Każdy step posiada także możliwość regulacji wysokości, która wpływa na intensywność oraz poziom trudności wykonywanych ćwiczeń. 

Step to podstawowe sprzęt w kształcie platformy przeznaczony w pierwszej kolejności do ćwiczeń aerobowych. Ćwiczenia polegają na wchodzeniu na platformę, a następnie schodzeniu z niej w rytm muzyki, a całość przypomina poruszanie się po schodach. Zajęcia opierają się na choreografii ułożonej przez instruktora fitness, który pokazuje uczestnikom różne kombinacje ruchowe. 

Dlaczego warto ćwiczyć na stepie?

Step fitness jest prostym przyrządem, na którym opiera się także wiele innych programów treningowych, nie tylko popularny aerobik. Ćwiczenia na stepie poprawiają kondycję całego ciała, zmuszając do pracy przy odpowiedniej choreografii każdy mięsień, ze szczególnym wskazaniem dolnych partii czyli ud, łydek oraz pośladków. Włączając ćwiczenia na stepie do swoich codziennych treningów, bez względu na to czy odbywają się one na siłowni czy w domu, możemy zwiększyć swoją wytrzymałość oraz wymodelować naszą sylwetkę. Step zalecany jest również osobom chcącym pozbyć się niechcianych kilogramów, ponieważ wykonywane na nim ruchy cechuje bardzo wysoka intensywność. 

Jeśli zatem step jest sprzętem, którego brakuje w Twoim domu lub na Twojej sali fitness zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi na naszej stronie internetowej stepami do ćwiczeń znanych sportowych marek- Reebok, MSD oraz Sport-Thieme, które słyną z wysokiej jakości produktów.

filtr

Stepy do ćwiczeń fitness

Cena
od: 0 zł do: 312.55 zł