TRX SYSTEM PODWIESZEŃ PRO PACK ZESTAW
TRX SYSTEM PODWIESZEŃ PRO PACK ZESTAW
TRX SYSTEM PODWIESZEŃ PRO PACK ZESTAW
TRX SYSTEM PODWIESZEŃ PRO PACK ZESTAW

TRX SYSTEM PODWIESZEŃ PRO PACK ZESTAW

Kod produktu: TRX-PROPACK

1 259,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 259,00


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Najbardziej znany system ćwiczeń w podwieszeniu. Dzięki zdobywanej popularności jest coraz częściej obecny w klubach fitness na całym świecie. Pozwala na wykonanie ponad 300 ćwiczeń dla dolnych i górnych partii ciała. Wielkość oporu uzyskujemy poprzez przemieszczanie ciężaru ciała, a dzięki zmianie kąta nachylenia ciała, możemy zwiększać poziom trudności danego ćwiczenia.
TRX produkowany jest z najwyższej jakości materiałów. Przejrzystość w użytkowaniu oraz solidne wykonanie zapewniają bezpieczny i komfortowy trening. System ten wyposażony jest w pas nylonowy o szerokości 40mm, który jest podwójnie zszyty grubą przeplataną nylonową nicią, dzięki czemu jest trwały i odporny na rozerwania. Maksymalna wytrzymałość systemu - do 560 kg. Regulacja długości od 1,8 do 3,6m sprosta wymaganiom wszystkich użytkowników.

System TRX jest bardzo lekki, waży mniej niż 1kg. Zamontowanie systemu trwa tylko minutę, a przechowuje się go w niewielkiej torbie. Możesz więc używać TRX gdzie tylko chcesz, na siłowni, na boisku, w domu, w podróży, wszędzie tam gdzie znajdziesz stabilne miejsce do zamontowania go.

Zestaw Pro Pack zawiera:

  • system podwieszeń TRX
  • DVD Basic Traning, 65 minut
  • przewodnik treningowy, 35 stron

Gwarancja: 12 miesięcy