TYR RURKA CZOŁOWA ULTRALITE 2
TYR RURKA CZOŁOWA ULTRALITE 2

TYR RURKA CZOŁOWA ULTRALITE 2

Kod produktu: TR-SNRKL2


Brak towaru w magazynie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Ultralekka rurka czołowa do codziennego treningu. Wykonana jest z hipoalergicznego silikonu DURAFIT, łączącego w sobie wygodę, trwałość i higienę użytkowania. Dodatkowo ustnik można wyjmować i czyścić w dowolnym momencie. Sposób montowania ustnika do rurki gwarantuje wodoszczelność i komfort nawet podczas najdłuższych sesji treningowych.

 

Trening z rurką Ultralight Snorkel przeniesie Cię na zupełnie inny poziom pływania. Dzięki niej możliwe jest skupienie się na prawidłowej pozycji ciała w wodzie. Dla zmniejszenia oporu wody przekrój rurki Ultralight Snorkel ma kształt łzy, nie bez znaczenia jest też fakt, że cała konstrukcja waży zaledwie 175 gramów


 

Regulacja za pomocą pasków jest intuicyjna i zajmuje dosłownie chwilę. W czasie treningu rurka dobrze trzyma się głowy i dzięki hydrodynamicznemu kształtowi nie skręca na boki. Prawdopodobnie po pewnym czasie zapomnisz, że w ogóle masz ją na sobie! Pamiętaj tylko, żeby zdjąć ją przed wyjściem z basenu :)


       Produkt higieniczny - nie podlega zwrotowi