VASA TRAINER TRENAŻER PRO SE
VASA TRAINER TRENAŻER PRO SE
VASA TRAINER TRENAŻER PRO SE
VASA TRAINER TRENAŻER PRO SE

VASA TRAINER TRENAŻER PRO SE

Kod produktu: TR-VAS1

8 490,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Trenażery VASA to światowej klasy sprzęt dla najbardziej wymagających. Trenażery z naszej oferty stanowią idealne uzupełnienie treningu w wodzie, pozwalają poprawić zarówno technikę, jak i wytrzymałość. Mogą być także z powodzeniem stosowane jako sprzęt do rehabilitacji pourazowej u pływaków.

PRO SE to najbardziej popularny model do treningu siłowego i poprawy techniki. Pełna swoboda ruchów, świetnie nadaje się do codziennego treningu, a także do rehabilitacji. Model PRO SE umożliwia stosowanie większych obciążeń niż ERGOMETER, wykonany jest ze stali nierdzewnej co minimalizuje ryzyko korozji. Szyna wykonana z anodowanego aluminium posiada regulację nachylenia – w sumie 15 ustawień. Modułowy system uchwytów pozwala stosować wiosełka, uchwyty, a także pętle na nogi.

Wymiary: długość 230 cm, szerokość 60 cm, wysokość 65 cm.


PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻSZEGO PRODUKTU,OPŁATA TRANSPORTOWA BĘDZIE USTALANA INDYWIDUALNIE.W TYM CELU SKONTAKTUJEMY SIĘ Z PAŃSTWEM TELEFONICZNIE LUB W FORMIE EMAIL.