VASA TRAINER TRENAŻER ERGOMETER
VASA TRAINER TRENAŻER ERGOMETER
VASA TRAINER TRENAŻER ERGOMETER
VASA TRAINER TRENAŻER ERGOMETER
VASA TRAINER TRENAŻER ERGOMETER
VASA TRAINER TRENAŻER ERGOMETER

VASA TRAINER TRENAŻER ERGOMETER

Kod produktu: TR-VAS2

13 900,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Trenażery VASA to światowej klasy sprzęt dla najbardziej wymagających. Trenażery z naszej oferty stanowią idealne uzupełnienie treningu w wodzie, pozwalają poprawić zarówno technikę, jak i wytrzymałość. Mogą być także z powodzeniem stosowane jako sprzęt do rehabilitacji pourazowej u pływaków.

Model uważany przez ekspertów za najlepszy na świecie trenażer do treningu pływackiego. Pozwala znacznie poprawić wytrzymałość, poprawić technikę i cały czas monitorować postępy. Wbudowany monitor jest jednym z najpotężniejszych źródeł informacji jakie kiedykolwiek zaimplementowano w sprzęcie treningowym. Dokonuje pomiaru każdego ruchu dla lewej i prawej ręki osobno, pozwala tworzyć programy treningowe w oparciu o czas lub dystans, wskazuje moc, częstotliwość cykli oraz prędkość/tempo.
Najwyższej jakości materiały, precyzyjne koło zamachowe odwzorowujące opory wody.

Rozbudowane funkcje treningowe pozwalają na efektywny monitoring parametrów na ekranie komputerka, a także w przypadku opcjonalnie dostępnego miernika mocy ANT+ na pomiar oraz wizualizację mocy na urządzeniu mobilnym.

Uwaga! Oferowany przez nas model standardowo dostarczany jest z opcjonalną, dłuższą ławką XL poprawiającą ergonomię oraz wygodę użytkowania.

Wymiary: długość 260 cm, szerokość 71 cm, wysokość 81 cm.
Wymagana powierzchnia: 120 x 300 cm.


PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻSZEGO PRODUKTU,OPŁATA TRANSPORTOWA BĘDZIE USTALANA INDYWIDUALNIE.W TYM CELU SKONTAKTUJEMY SIĘ Z PAŃSTWEM TELEFONICZNIE LUB W FORMIE EMAIL.

Zakup na raty