WAŁEK REHABILITACYJNY
WAŁEK REHABILITACYJNY
WAŁEK REHABILITACYJNY
WAŁEK REHABILITACYJNY
WAŁEK REHABILITACYJNY
WAŁEK REHABILITACYJNY
WAŁEK REHABILITACYJNY
WAŁEK REHABILITACYJNY

WAŁEK REHABILITACYJNY

Kod produktu: HB-WL

39,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 55,00

rozmiar:

Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 200 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Wałki rehabilitacyjne stosowane są w rehabilitacji ruchowej, podczas gimnastyki korekcyjnej i zabawy. Idealnie nadają się do spania oraz do unoszenia i separacji kończyn podczas ćwiczeń i masażu Można je wykorzystać do podpierania kolan, stóp, ramion, a także barków pacjenta.
Różnorodność kształtów, rozmiarów i kolorów pozwala na wykorzystanie kształtek do ćwiczeń, terapii i rehabilitacji dzieci i dorosłych.

Wykonane z pianki poliuretanowej, która nie ulega deformacji, obszyte kolorowym skajem.

Wymiary: średnica x długość

W trakcie składania zamówienia należy wybrać kolor produktu z zamieszczonego zdjęcia - proszę wpisać w uwagach odpowiedni numer.

NIE JEST MOŻLIWA OPCJA POBRANIA - PROSZĘ WYBIERAĆ PŁATNOŚĆ PRZELEWEM.

Produkt wykonywany na zamówienie klienta - realizacja w ciągu 3-4 tygodni od momentu wykonania przelewu. W zależności od okresu w ciągu roku i obłożenia produkcji termin ten może ulec wydłużeniu.

*Uprzejmie informujemy, że na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 roku Prawo Farmaceutyczne (Dz.U. nr 126, poz. 1381 z późn. zm.) produkty lecznicze i wyroby medyczne nie podlegają zwrotowi.