WIBIT AQUA DUEL ZESTAW
WIBIT AQUA DUEL ZESTAW
WIBIT AQUA DUEL ZESTAW
WIBIT AQUA DUEL ZESTAW

WIBIT AQUA DUEL ZESTAW

Kod produktu: PL-WIBIT31000


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 250 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Zestaw zawierający rampę, zjeżdżalnię i kłodę (balance beam), może służyć do przebiegania, do ćwiczeń równoważnych oraz do rozgrywania emocjonujących pojedynków na wodzie. Czy to wręcz, czy za pomocą makaronów z pianki - tylko wyobraźnia stanowi granicę.

WIBIT MATERIAŁ (pobierz)11,0 x 2,0 m
  1,2 - 1,7 m
 0,3 - 1,5 m
  120 kg
 
  400 kg
 
 6 x pasków mocujących
 3 x fartuchy bezpieczeństwa
 
Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 25649. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.

DO ZESTAWU DODAWANY JEST PAKIET AKCESORIÓW MONTAŻOWYCH I SERWISOWYCH