WIBIT AQUATRACK
WIBIT AQUATRACK
WIBIT AQUATRACK
WIBIT AQUATRACK
WIBIT AQUATRACK
WIBIT AQUATRACK

WIBIT AQUATRACK

Kod produktu: PL-WIBIT31002


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 250 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Klasyczny, wszechstronny i najbardziej popularny zestaw WIBIT na standardowe baseny 25 m i nie tylko. Bieganie, wspinaczka, skakanie wymagają różnych umiejętności od uczestników zabawy, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zestaw zawiera wszystkie najbardziej popularne elementy WIBIT. Szybki montaż i niewiele miejsca do przechowywania czyni go najlepszym rozwiązaniem do uatrakcyjnienia każdej pływalni lub kąpieliska. 

Zestaw składa się z następujących elementów:


WIBIT MATERIAŁ (pobierz)


 
17,0 x 2,0 m
  1,2 - 1,7 m
 0,3 - 1,5 m
  222 kg
 
  400 kg
 
 12 x pasków mocujących
 6 x fartuchów bezpieczeństwa
 
Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 25649. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.

DO ZESTAWU DODAWANY JEST PAKIET AKCESORIÓW MONTAŻOWYCH I SERWISOWYCH