WIBIT BĄCZEK SPINNER
WIBIT BĄCZEK SPINNER
WIBIT BĄCZEK SPINNER
WIBIT BĄCZEK SPINNER
WIBIT BĄCZEK SPINNER
WIBIT BĄCZEK SPINNER

WIBIT BĄCZEK SPINNER

Kod produktu: PL-WIBIT30045


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 200 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Super wytrzymała konstrukcja, może być używany jako zabawka wolno pływająca lub mocowana do dna za pomocą załączonego elastycznego połączenia z obrotowym karabińczykiem. Bezpieczne uchwyty pozwalają korzystać z zabawki osobom w każdym wieku.

WIBIT MATERIAŁ (pobierz)

 
3,6 x 3,6 m
  2,0 m
  1,5 m
  400 kg
  4
  400 kg
  1 x lina Bungee
 1 x pompka ręczna
 
Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.