WIBIT DESKA RATOWNIKA
WIBIT DESKA RATOWNIKA
WIBIT DESKA RATOWNIKA
WIBIT DESKA RATOWNIKA
WIBIT DESKA RATOWNIKA
WIBIT DESKA RATOWNIKA

WIBIT DESKA RATOWNIKA

Kod produktu: PL-WIBIT30085


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 200 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Deska ratownika WIBIT to doskonałe rozwiązanie dla podniesienia bezpieczeństwa osób korzystających z parków wodnych. Duże parki wodne WIBIT to spore wyzwanie dla ratowników, dzięki tej desce patrolowanie akwenu stanie się łatwe i przyjemne. Doskonale sprawdza się w szybkich akcjach ratunkowych.

WIBIT MATERIAŁ (pobierz) 


2,2 x 1,0 m
  -
  0,3 m
  17 kg
  2
  116 kg
  1 x pompka ręczna
 1 x wiosło
 
 
Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.