WIBIT ŁĄCZNIK TURN SUS
WIBIT ŁĄCZNIK TURN SUS
WIBIT ŁĄCZNIK TURN SUS
WIBIT ŁĄCZNIK TURN SUS

WIBIT ŁĄCZNIK TURN SUS

Kod produktu: PL-WIBIT30137

finis


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

WIBIT ŁĄCZNIK TURN SUS - NOWOŚĆ
Biegnij wzdłuż całego toru! Turn pozwala połączyć ze sobą w całość cztery elementy. Wyposażony jest w nowy rewelacyjny system SUS czyli dodatkowy nowy stopień wejściowy, dzięki czemu można wchodzić na zestaw z każdej strony.
Wprowadź akcję i zabawę do środka Twojego Parku Zabaw na przykład poprzez połączenie z RodeoSlide lub Slope!

Dzięki nowemu systemowi Step Up (SUS) nigdy nie było łatwiej Twoim klientom wejść na zestaw. Stanowi on połączenie w pełni funkcjonalnego elementu z stopniem wejściowym, co pozwala zaoszczędzić na zakupie dedykowanych elementów wejściowych.
5,5 x 5,5 m
  1,2 m
  0,3 m
  93 kg
  6
  400 kg
  
 1 x lina bungee
 2 x paski mocujące
 1 x fartuch bezpieczeństwa
 
Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.