WIBIT LEDGE
WIBIT LEDGE
WIBIT LEDGE
WIBIT LEDGE

WIBIT LEDGE

Kod produktu: PL-WIBIT30130

finis


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

WIBIT LEDGE - NOWOŚĆ

Element LEDGE oferuje zupełnie nowy sposób poruszania się po wodzie - zawiera 4 różne poziomy trudności. Wyobraź sobie, że stoisz na krawędzi wysokiego  budynku ... Nie wychylaj się do przodu zbyt daleko, bo możesz spaść lub w naszym przypadku, wpaść do wody!4,5 x 3,9 m
  1,2 m
  2,7 m
  72 kg
  4
  300 kg
 
 2 x paski mocujące
 1 x fartuch bezpieczeństwa
 

Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.