WIBIT PLATFORMA DECK 3
WIBIT PLATFORMA DECK 3
WIBIT PLATFORMA DECK 3
WIBIT PLATFORMA DECK 3

WIBIT PLATFORMA DECK 3

Kod produktu: PL-WIBIT30147

finis

rozmiar:

Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

WIBIT PLATFORMA DECK 3
Deck 3 to figura, która z powodzeniem może być stosowana jako platforma do skoków albo punkt widokowy dla ratownika. Jest to nowa wersja wcześniejszego rozwiązania umożliwiająca połączenie z 3 dodatkowymi elementami.2,5 x 3,0 m
  1,7 m
  1,6 m
  64 kg
  4
  300 kg
  1 x lina bungee
 2 x paski mocujące
 1 x fartuch bezpieczeństwa
 
Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.