WIBIT SKAŁA ROCK+STEP
WIBIT SKAŁA ROCK+STEP
WIBIT SKAŁA ROCK+STEP
WIBIT SKAŁA ROCK+STEP

WIBIT SKAŁA ROCK+STEP

Kod produktu: PL-WIBIT30146

finis


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

WIBIT SKAŁA ROCK - NOWOŚĆ

Ten nowy rewelacyjny produkt łączy w sobie 3 zjeżdżalnie i 5 platform do skoków o różnych wysokościach. Podłącz go do swojego zestawu SportsPark lub po prostu dodaj Step i używaj go jako samodzielnego elementu.6,0 x 8,8 m
  2,4 m
  3,1 m
  302 kg
  8
  600 kg
  
 2 x paski mocujące
 1 x fartuch bezpieczeństwa
 4 x lina bungee
 1 x kompresor elektryczny&pompka ręczna
 

Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.