WIBIT SKRZYŻOWANIE T-CONNECT SUS
WIBIT SKRZYŻOWANIE T-CONNECT SUS
WIBIT SKRZYŻOWANIE T-CONNECT SUS
WIBIT SKRZYŻOWANIE T-CONNECT SUS

WIBIT SKRZYŻOWANIE T-CONNECT SUS

Kod produktu: PL-WIBIT30134

finis


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

WIBIT SKRZYŻOWANIE T-CONNECT SUS - NOWOŚĆ
Skręć w lewo lub w prawo - obojętnie w którą stronę podążysz to zawsze będzie dobry wybór na torze WIBIT.
Nowe skrzyżowanie w gamie produktów WIBIT z rewelacyjnym systemem SUS czyli dodatkowym stopniem wejściowym, umożliwi stworzenie parku wodnego w dowolnej konfiguracji.

Dzięki nowemu systemowi Step Up (SUS) nigdy nie było łatwiej Twoim klientom wejść na zestaw. Stanowi on połączenie w pełni funkcjonalnego elementu z stopniem wejściowym, co pozwala zaoszczędzić na zakupie dedykowanych elementów wejściowych.3,1 x 3,0 m
  1,2 m
  0,3 m
  50 kg
  4
  300 kg
  1 x lina bungee
 2 x paski mocujące
 1 x fartuch bezpieczeństwa
 
Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.