WIBIT SPORTS PARK L
WIBIT SPORTS PARK L
WIBIT SPORTS PARK L
WIBIT SPORTS PARK L

WIBIT SPORTS PARK L

Kod produktu: PL-WIBIT31037

rozmiar:

Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 200 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

SPORTS PARK L - to potężny wodny plac zabaw dla nawet 150 osób korzystających z toru jednocześnie. W tym zestawie znajdziesz wszystko co potrzebne do najlepszej zabawy podczas letniego wypoczynku. Zestaw został podzielony na 3 strefy, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od poziomu trudności i własnego doświadczenia. Nie wiesz jak przyciągnąć gości na Twój obiekt? Wibit zrobi to za Ciebie.

Dzięki nowemu systemowi Step Up (SUS) nigdy nie było łatwiej Twoim klientom wejść na zestaw. Stanowi on połączenie w pełni funkcjonalnego elementu z stopniem wejściowym, co pozwala zaoszczędzić na zakupie dedykowanych elementów wejściowych.


W skład zestawu wchodzą następujące elementy modułowe:


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


51,5 x 35,5 m
  1,2 - 2,5 m
 0,3 - 3,0 m


  120 - 150
 
PREZENTACJĘ ROZWIĄZAŃ WIBIT NA  AKWENY OTWARTE ZNAJDZIESZ TUTAJ 


Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 25649. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.

DO ZESTAWU DODAWANY JEST PAKIET AKCESORIÓW MONTAŻOWYCH I SERWISOWYCH