WIBIT SPORTS PARK L
WIBIT SPORTS PARK L
WIBIT SPORTS PARK L
WIBIT SPORTS PARK L
WIBIT SPORTS PARK L
WIBIT SPORTS PARK L

WIBIT SPORTS PARK L

Kod produktu: PL-WIBIT31037

finis

rozmiar:

dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

SPORTS PARK L - to potężny wodny plac zabaw dla nawet 140 osób korzystających z toru jednocześnie. W tym zestawie znajdziesz wszystko co potrzebne do najlepszej zabawy podczas letniego wypoczynku. Nie wiesz jak przyciągnąć gości na Twój obiekt? Wibit zrobi to za Ciebie. Do zestawy GRATIS elementy pomocne w obsłudze i eksploatacji toru o wartości 11 000 euro netto. 
W skład zestawu wchodzi 56 elementów modułowych:


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


51,0 x 40,0 m
  1,2 - 2,5 m
 0,3 - 3,0 m


  120 - 140
  150-600 kg
 
 112 x pasków mocujących
 56 x fartuchów bezpieczeństwa
 42 x lina bungee
 2 x kompresor elektryczny
 
Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.

GRATIS DO ZESTAWU (2 zestawy akcesoriów):