WIBIT SPORTS PARK M
WIBIT SPORTS PARK M
WIBIT SPORTS PARK M
WIBIT SPORTS PARK M

WIBIT SPORTS PARK M

Kod produktu: PL-WIBIT31036

rozmiar:

Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 250 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Ułożenie elementów w kształt znaku nieskończoności spowodowało iż praktycznie w nieskończoność możemy biegać, bawić się i korzystać z toru. Zestaw przeznaczony dla nawet 110 osób. 
Dzięki nowemu systemowi Step Up (SUS) nigdy nie było łatwiej Twoim klientom wejść na zestaw, właściwie z dowolnej strony. Stanowi on połączenie w pełni funkcjonalnych elementów ze stopniem wejściowym, co pozwala zaoszczędzić na zakupie dedykowanych elementów wejściowych jak Step.W skład zestawu wchodzą następujące elementy modułowe:

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

51,5 x 27,0 m
  2,5 m
 4,0 m


  90 - 110
 
PREZENTACJĘ ROZWIĄZAŃ WIBIT NA  AKWENY OTWARTE ZNAJDZIESZ TUTAJ


Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 25649. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.

DO ZESTAWU DODAWANY JEST PAKIET AKCESORIÓW MONTAŻOWYCH I SERWISOWYCH