WIBIT SPORTS PARK M
WIBIT SPORTS PARK M
WIBIT SPORTS PARK M
WIBIT SPORTS PARK M
WIBIT SPORTS PARK M
WIBIT SPORTS PARK M

WIBIT SPORTS PARK M

Kod produktu: PL-WIBIT31036

finis

rozmiar:

dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Prezentowany zestaw do rozbudowany o kolejne elementy Sports Park S. Ułożenie elementów w kształt znaku nieskończoności spowodowało iż praktycznie w nieskończoność możemy biegać, bawić się i korzystać z toru. Zestaw przeznaczony dla nawet 100 osób. Jako gratis do zestawu otrzymają Państwo elementy pomocne do obsługi toru o wartości 8000 euro netto!
W skład zestawu wchodzi 39 elementów modułowych:SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

48,0 x 25,0 m
  1,2 - 2,5 m
 0,3 - 3,0 m


  80 - 100
  150-600 kg
 
 78 x pasków mocujących
 39 x fartuchów bezpieczeństwa
 29 x lina bungee
 1 x kompresor elektryczny
 
Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.

GRATIS DO ZESTAWU: