WIBIT SPORTS PARK XL
WIBIT SPORTS PARK XL
WIBIT SPORTS PARK XL
WIBIT SPORTS PARK XL
WIBIT SPORTS PARK XL
WIBIT SPORTS PARK XL

WIBIT SPORTS PARK XL

Kod produktu: PL-WIBIT31038

rozmiar:

Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 200 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Największa propozycja zestawu atrakcji WIBIT na wody otwarte jako zupełna NOWOŚĆ zawierająca nowe elementy wprowadzone do sprzedaży od 2022 roku. Zestaw podzielony na 4 strefy o zróżnicowanym stopniu trudności. Z zestawu może korzystać nawet 210 osób jednocześnie. Oczywiście jeżeli okaże się za mały można go rozbudować o kolejne elementy ;)
Przy zamówieniu tego zestawu otrzymają Państwo zestaw akcesoriów do eksploatacji i serwisowania elementów.

Dzięki nowemu systemowi Step Up (SUS) nigdy nie było łatwiej Twoim klientom wejść na zestaw. Stanowi on połączenie w pełni funkcjonalnego elementu z stopniem wejściowym, co pozwala zaoszczędzić na zakupie dedykowanych elementów wejściowych.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:


47,0 x 56,5 m
  1,2 - 2,5 m
 3,0 m


  180 - 210
 PREZENTACJĘ ROZWIĄZAŃ WIBIT NA  AKWENY OTWARTE ZNAJDZIESZ TUTAJCertyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 25649. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Elementy posiadają zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.

DO ZESTAWU DODAWANY JEST PAKIET AKCESORIÓW MONTAŻOWYCH I SERWISOWYCH