WIBIT SUP MODUŁ DOKUJĄCY
WIBIT SUP MODUŁ DOKUJĄCY
WIBIT SUP MODUŁ DOKUJĄCY
WIBIT SUP MODUŁ DOKUJĄCY
WIBIT SUP MODUŁ DOKUJĄCY
WIBIT SUP MODUŁ DOKUJĄCY

WIBIT SUP MODUŁ DOKUJĄCY

Kod produktu: PL-WIBIT30082


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 250 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Całkowita nowość w gamie produktów WIBIT. Stacja dokująca do łodzi SUP. Może zostać dodana do istniejącego toru WIBIT, lub po dodaniu elementu RAMP może być użyty jako stacja stricte używana do nauki SUP. Można go również wykorzystać jako platformę do zajęć fitness lub jogi na wodzie.  Dzięki temu urządzeniu nauka SUP będzie jeszcze szybsza i sprawniejsze. Dodatkowym atutem jest fakt iż cały trening odbywa się na wodzie dzięki czemu osoby szkolące lepiej "czują" deskę oraz sama deska nie ulega zniszczeniu od treningu na lądzie. 
Co to jest SUP (Stand up paddle)? 

S.U.P. STAND UP PADDLE (tłum. „wiosłowanie na stojąco”) – czyli niesamowicie dynamicznie rozwijający się sport w ostatnich latach na całym świecie. Jest to połączenie deski surfingowej z wiosłem i pozycją stojącą. Sport i  rekreacja dostępna dla każdego niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. SUP oznacza wolność,  dobrą zabawę i szerokie możliwości. Teraz każdy akwen jest dla Ciebie do zdobycia. Możesz uprawiać klasyczny SUP surfing na falach, cruising po akwenach wodnych, spływ z ekstra widokiem, czy przeżyć SUP przygodę na nowym, nieodkrytym terenie – tutaj nie ma ograniczeń.


WIBIT MATERIAŁ (pobierz)


4,5 x 4,0 m
  1,2 m
  0,3 m
  65 kg
  6
  400 kg
  1 x lina bungee
 2 x paski mocujące
 1 x fartuch bezpieczeństwa
 
Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.