WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG
WIBIT TAG

WIBIT TAG

Kod produktu: PL-TAG


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 250 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

WibitTAG reprezentuje nową koncepcję naszych popularnych wodnych placów zabaw, które nie tylko zrewolucjonizują zabawę na wodzie, ale także sposób komunikowania się za pomocą produktów WIBIT.

Wszystkie elementy modułowe można teraz układać w litery, co pozwala praktycznie napisać dowolną treść. W rzeczywistości stworzyliśmy własną bibliotekę pływających czcionek, dzięki czemu można zobaczyć, jak wygląda znak i z jakich elementów  jest stworzony.

Dzięki WibitTAG każdy ośrodek wypoczynkowy, miasto czy kraj, może teraz „oznaczyć” swoją lokalizację na plaży, nadając w ten sposób symboliczną tożsamość i jedyne w swoim rodzaju narzędzie komunikacji.


WIBIT daje również możliwość stworzenia własnej kolorystyki i umieszczenia logo sponsora na swoich produktach. W ten sposób możemy stworzyć indywidualny zestaw, który będzie się idealnie komponował z koncepcją prowadzenia biznesu lub też promocji własnych produktów.   


Jeśli jesteś zainteresowany produktami WibitTag zapytania prosimy kierować na adres mailowy: zbigniew.narloch@klubben.pl lub tel. 726300200