Wibit wieża ratownicza
Wibit wieża ratownicza
Wibit wieża ratownicza
Wibit wieża ratownicza
Wibit wieża ratownicza
Wibit wieża ratownicza

Wibit wieża ratownicza

Kod produktu: PL-WIBIT30074


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 200 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Przy dużych wodnych placach zabaw zapewnienie bezpieczeństwa staje się nie lada wyzwaniem. WIBIT stanął na przeciw temu problemowi. Pneumatyczna wieża ratownicza dołączona do toru pozwala na idealną obserwację oraz ochronę osób korzystających z wodnego placu zabaw WIBIT.

WIBIT MATERIAŁ (pobierz) 


6,0 x 3,0 m
  2,2 m
  4,0 m
  178 kg
  2
  300 kg
  2 x lina bungee
 2 x paski mocujące
 1 x fartuch bezpieczeństwa
 
Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.