WIBIT ZAKRĘT L-CONNECT SUS
WIBIT ZAKRĘT L-CONNECT SUS
WIBIT ZAKRĘT L-CONNECT SUS
WIBIT ZAKRĘT L-CONNECT SUS

WIBIT ZAKRĘT L-CONNECT SUS

Kod produktu: PL-WIBIT30135

finis


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

WIBIT ZAKRĘT L-CONNECT SUS
Nowy element - łącznik wyposażony w dodatkowy stopień wejściowy. Zakręt który mimo swojej prostoty nie jest łatwy do przejścia. Element ten pozwala na zbudowanie dużej wielkości toru na basenie jak i na kąpielisku.

Dzięki nowemu systemowi Step Up (SUS) nigdy nie było łatwiej Twoim klientom wejść na zestaw. Stanowi on połączenie w pełni funkcjonalnego elementu z stopniem wejściowym, co pozwala zaoszczędzić na zakupie dedykowanych elementów wejściowych.5,5 x 4,4 m
  1,2 m
  0,3 m
  72 kg
  6
  400 kg
  1 x lina bungee
 2 x paski mocujące
 1 x fartuch bezpieczeństwa
 

Certyfikat TUV (GS). Oznaczenie na produkcie zgodne z normą EN 15649-2. Wszystkie produktu WIBIT wykonane ze zbrojonego materiału PVC o gramaturze 1100 g/m2. Zbrojenie wykonane jest z poliestrowej siatki umieszczone pomiędzy 2 warstwy arkuszy PVC. W zastawie uchwyty do mocowania elementów ze sobą oraz do dna lub linii brzegowej wraz z linami mocującymi, paski łączące oraz fartuch bezpieczeństwa.  Element posiada zawór bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu otwarciu oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający przepompowaniu produktu.