żółta deska do nauki pływania dla dziecka
ZOGGS DESKA TRENINGOWA  JUNIOR Z UCHWYTAMI
żółta deska do nauki pływania dla dziecka
ZOGGS DESKA TRENINGOWA  JUNIOR Z UCHWYTAMI

ZOGGS DESKA TRENINGOWA JUNIOR Z UCHWYTAMI

Kod produktu: KB-310645

finis

46,75 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Zoggs Deska do nauki pływania i treningu

Zoggs to australijska marka pływacka obecna na rynku od ponad 20 lat i dostarczający sprawdzony sprzęt treningowy dla pływaków na całym świecie.

Juniorska deska do nauki pływania Zoggs posiada dynamiczny kształt dla lepszej wydajności w wodzie, idealnie sprawdzi się podczas treningów pływackich oraz nauki pływania. Deska treningowa Zoggs została wykonana z wysokiej jakości pianki EVA, która dla zwiększenia jej wytrzymałości została pokryta cienką warstwą laminatu. Znakomicie nada się do indywidualnej pracy z dzieckiem na basenie jak i dla klubu pływackiego pracującego z dziećmi. Szerokie wycięcie z przodu, pozwala na każdy chwyt deski podczas nauki pływania. Deska dzięki temu staje się najbardziej uniwersalnym sprzętem podczas nauki pracy nóg oraz rąk przy dokładance. 

Wyporność deski jest idealnie dobrana dla dzieci, dzięki czemu pozwoli skupić się na zadanym ćwiczeniu. Wygładzone powierzchnie oraz ergonomiczny kształt zapewniają wysoki komfort użytkowania.
Nowoczesny design - świetna jakość.

  • Dla dzieci w wieku 6-14 lat
  • Wymiary: 35cm x 26.5cm