niebieskie okulary do plywania dla chłopca
niebieskie okulary pływackie dla chłopca
niebieskie okulary pływackie dla cłopca
niebieskie okulary do plywania dla chłopca
niebieskie okulary pływackie dla chłopca
niebieskie okulary pływackie dla cłopca

ZOGGS OKULARY SUPER SEAL JR NIEBIESKIE

Kod produktu: GO-305850

finis

49,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

Wybierz kolor:

Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Okulary pływackie dla dzieci w wieku od 6 do 14 roku życia

Zoggs Super Seal to znakomite okularki do pływania dla młodych pływaków. Wybór pierwszego sprzętu pływackiego jest niezmiernie ważny. Jeżeli dzieci źle się czują na basenie to nie będą chciały uczęszczać na lekcje pływania. Zoggs to australijska marka pływacka z ponad 20 letnim doświadczeniem, doskonale wie czego potrzebują młodzi pływacy. 

Okularki na basen dla chłopców i dziewczynek Super Seal wykonano z miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu. Częstym problemem rodziców na basenie jest założenie i dopasowanie okularków. W tym modelu jest bardzo prosty mechanizm regulacji, z którym poradzi sobie każdy rodzic i dziecko. 

Dodatkowo okularki posiadają powłokę Anti-Fog, czyli okulary nie będą parowały na basenie. Ponadto dla większego bezpieczeństwa dzieci, we wszystkich okularach pływackich Zoggs stosowany jest filtr UV, który chroni oczy. 

Cechy:


Powłoka Fogbuster - powłoka zapobiegająca parowaniu. Oferuje stałą kontrolę wilgotności dla zapewnienia świetnej przejrzystości. Eliminuje parowanie i daje klarowną widoczność.

Powłoka UV - wprowadzona powłoka UV400 zapewnia maksymalną ochronę (blokuje 99-100% UVA oraz UVB) - teraz Twoje oczy są bezpieczne. Wszystkie okularki marki ZOGGS posiadają ochronę przed promieniowaniem UV.


Rodzielony pasek - Wykonany z wysokiej jakości silikonu o dużej wytrzymałości, jednocześnie dający wysoki komfort podczas pływania.Szybka regulacja - System pozwalający na niezwykle szybką i pewną regulację paska.