Zoggs okulary Predator Flex Polarized
Zoggs okulary Predator Flex Polarized
Zoggs okulary Predator Flex Polarized
Zoggs okulary Predator Flex Polarized
Zoggs okulary Predator Flex Polarized
Zoggs okulary Predator Flex Polarized
Zoggs okulary Predator Flex Polarized
Zoggs okulary Predator Flex Polarized

Zoggs okulary Predator Flex Polarized

Kod produktu: GO-338847

finis

185,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Okulary pływackie do Triathlonu z polaryzacją 

Pływanie w wodach otwartych znacząco różni się od tego na basenie i ważny jest dobór odpowiedniego sprzętu pływackiego, w tym okularków. Podczas pływania w triathlonie istotna jest nasza orientacja w wodzie, dlatego okularki do pływania powinny zapewniać odpowiednią widoczność. Najlepsze okulary pływackie do triathlonu takie Zoggs Predator Flex zapewniają szeroki kąt widzenia oraz ochronę przed oślepieniem przez słońce dzięki soczewkom z polaryzacją. Dodatkowo nasze okularki są wygodne, dobrze przylegają i się nie zsuwają. Zastosowany silikon jest miękki i przyjemny w dotyku. Dodatkowo każde okulary Zoggs posiadają powłokę anti-fog, która chroni przed parowaniem i filtr UV. 


Ich właściwości idealnie sprawdzą się na wodach otwartych, jak i pływaniu rekreacyjnym w basenie. Zastosowane elementy pozwalają na idealne dopasowanie do oczu, tak aby nie przeciekały. 

Przy dłuższych sesjach pływackich, nie odczujemy dyskomfortu i bólu dookoła oczu.
Okularki idealnie nadają się do pływania w otwartych akwenach.

  Soczewki CLT- technologia soczewek która oferuje zawodnikom widoczność 180 stopni oraz krystaliczną wyrazistość. Idealne do pływania w większych skupiskach ludzi.

Powłoka Fogbuster - powłoka zapobiegająca parowaniu. Oferuje stałą kontrolę wilgotności dla zapewnienia świetnej przejrzystości. Eliminuje parowanie i daje klarowną widoczność.

Powłoka UV - wprowadzona powłoka UV400 zapewnia maksymalną ochronę (blokuje 99-100% UVA oraz UVB) - teraz Twoje oczy są bezpieczne. Wszystkie okularki marki ZOGGS posiadają ochronę przed promieniowaniem UV.Soczewki polaryzacyjne - Idealne w bardzo jasnych warunkach, szczególnie przy pływaniu pod słońce. Redukują blaski i światło odbite od wody.4 Flexpoint - Technologia zwiększa elastyczność oprawek zapewniając doskonałe dopasowanie do każdej twarzy.Ultra Fit - Soczewki zaprojektowane tak by zapewnić największe dopasowanie przy jak największym komforcie noszenia. Soczewka o przekroju litery J zmniejsza nacisk wokół oczu dając niezwykle wysoki komfort podczas pływania.Rodzielony pasek - Wykonany z wysokiej jakości silikonu o dużej wytrzymałości, jednocześnie dający wysoki komfort podczas pływania.Szybka regulacja - System pozwalający na niezwykle szybką i pewną regulację paska.