ANTI LINA TOROWA MIDI 50 M
ANTI LINA TOROWA MIDI 50 M
ANTI LINA TOROWA MIDI 50 M
ANTI LINA TOROWA MIDI 50 M

ANTI LINA TOROWA MIDI 50 M

Kod produktu: PE-ANTIMIDI50

rozmiar:

Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 200 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Dla nas lina torowa to coś więcej niż sznurek oddzielający tor. W zakresie łamania fal nie uznajemy kompromisów. Współpraca z australijską marką ANTI pozwoliła nam uzyskać pozycję lidera na rynku polskim w zakresie liczby sprzedanych lin torowych. Na naszej liście referencyjnej znajdują się najbardziej prestiżowe obiekty w kraju (m.in. największe parki wodne, baseny olimpijskie w Szczecinie i Olsztynie, AWF Warszawa itp.) 

Tajemnicą sukcesu jest bezkompromisowa jakość, a także opatentowane rozwiązania przekładające się na wygodę użytkowania. Liny ANTI po raz pierwszy oficjalnie zastosowano podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium w 1972, w sumie służyły już podczas 7 olimpiad i 6 mistrzostw świata. Sama jakość i odporność na uszkodzenia mechaniczne plastikowych elementów (którą zawdzięczają wysokiej jakości utwardzaczom fotochemicznym) oraz ich żywy kolor mogą się podobać, gdy dodać do tego jeszcze genialny obrotowy system naciągu SUPER TENSIONER oraz wysokiej jakości zaczepy i linę stalową AISI316 otrzymujemy połączenie estetyki z funkcjonalnością, jakiemu nie można się oprzeć.

Dlaczego napinacz ANTI jest najlepszym obecnie dostępnym rozwiązaniem na rynku?

U konkurencji stosującej napinacze bloczkowe KAŻDA zmiana konfiguracji niecki wymaga obejścia basenu z kluczem, ściągania winylowej osłony, odkręcania kluczem śruby - przy kilku linach zdejmowanych i zakładanych nawet 2 razy dziennie jest to delikatnie rzecz ujmując kłopotliwe. Napinacz Super Tensioner jest szybki i łatwy w obsłudze - nie można porównać go ze zwykłą śrubą rzymską - przede wszystkim dlatego, że NIE SKRĘCA się w nim linka podczas napinania i luzowania - rozwiązanie opatentowane przez ANTI, dodatkowo ANTI posiada mały dodatkowy krążek - bezpiecznik - jest on genialnym rozwiązaniem z 2 powodów - osoba zakładająca linę nie użyje większej siły napięcia niż jest to określone z góry ORAZ uniemożliwia przypadkowe zwolnienie zapadki jak to ma miejsce w przypadku przestarzałych już rozwiązań z napinaczem bloczkowym. To rozwiązanie nie przewiduje sprężyny, ponieważ przez siłę naciągu jaką generuje sam napinacz i tak każda sprężyna uległaby deformacji.

Tylko rzeczywiście napięta lina skutecznie złamie napór napływającej wody. Polecamy to rozwiązanie jako trwałe i „głupotoodporne” czyli odporne na akty siłowego obciążenia liny na jej długości. Trzpień napinacza wykonany jest z mosiądzu, co dodatkowo wyklucza możliwość powstania ognisk korozji, co jest nagminne zwłaszcza w południowoeuropejskich napinaczach bloczkowych. Linka stalowa oraz wszelkie elementy składowe liny wykonane są ze stali klasy AISI316, rdzeń napinacza wykonany jest z mosiądzu. Liny produkowane są w Anglii wg. specyfikacji kolorystycznej.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

- długość liny 25 metrów

- średnica krążka 110 mm,

- linka stalowa AISI316 grubość 4 mm

- kolorystyka: 5 metrów czerwona (początek i koniec) i naprzemiennie białe i niebieskie po 40 cm lub kolorystyka FINA lub dowolna kolorystyka wybrana przez zamawiającego.

- napinacz z hakiem SUPER TENSIONER