filtr

Jacuzzi ogrodowe

Cena
od: 0 zł do: 4099.00 zł

Jacuzzi ogrodowe - co warto wiedzieć?

 Dzisiaj, aby skorzystać z jacuzzi, nie trzeba już specjalnie jechać na basen lub do SPA. Coraz więcej osób decyduje się na montaż jacuzzi w domu, ale także w ogrodzie. W naszym sklepie oferujemy specjalnie dobrane pod potrzeby klienta jacuzzi ogrodowe, w którym można wypocząć po ciężkim dniu w pracy, męczącej trasie spędzonej w niewygodnej pozycji lub po prostu przyjemnie spędzić czas.

Ile kosztuje jacuzzi ogrodowe?

Cena jacuzzi ogrodowego zależy od wielu czynników. Do najważniejszych z nich zaliczymy:

  • rozmiar niecki,
  • wbudowane funkcje i rozwiązania technologiczne,
  • jakość wykonania oraz wykorzystane materiały.

W sprzedaży można znaleźć zarówno niecki formowane rotacyjnie, jak i bardziej wytrzymałe jacuzzi akrylowe, polimerowe lub kompozytowe. Zwiększoną wytrzymałość komponentów zapewniają systemy wsporników. Poszczególne modele różnią się między sobą ilością zastosowanych dysz i ich wydajnością, wytrzymałością pomp i grzałek, a także skomplikowaniem systemu sterowania, który oferuje różne formy masażu wodnego. Droższe modele mogą także posiadać system pielęgnacji wody, który skraca czas potrzebny do utrzymania basenu w czystości.

Ile stopni ma woda w jacuzzi ogrodowym?

Przyjmuje się, że optymalna temperatura w jacuzzi powinna być nieco wyższa niż w zwykłej wannie. Zalecany zakres to od 32°C do 37°C. Dzięki wbudowanemu systemowi grzewczemu temperatura może być płynnie regulowana i nie spada wraz z upływem czasu.

Co daje jacuzzi ogrodowe?

Nowoczesne jacuzzi ogrodowe zostały wyposażone w systemy dysz wodnych kierunkowych, rotacyjnych i punktowych oraz dysz powietrznych, które uzupełniają doznania o wrażenia estetyczne.Przede wszystkim jednak, jacuzzi w ogrodzie to niepowtarzalna możliwość relaksu w zaciszu własnego ogrodu. Sprzedawane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów i zostały wyposażone w nowoczesne systemy filtracyjne, które dbają o utrzymanie czystości wody. Zarówno podgrzewacz, jak i pompa wodna zabezpieczone są przed przegrzewaniem się i przebiciem.

Ogrodowe jacuzzi to odrobina ekstrawagancji, na którą składa się hydromasaż połączony z kąpielą słoneczną, a nawet możliwością wpatrywania się w gwiazdy. Zaskocz rodzinę i znajomych albo po prostu wypocznij tak, jak na to zasługujesz.