Endless Pool

Basen z przeciwprądem to świetna alternatywa dla tradycyjnego basenu - przeciwprąd w basenie pozwala bowiem na zastosowanie mniejszej niecki i pozwala ograniczyć koszty utrzymania basenu. Wiele osób szukających odpowiedzi na pytanie - Ile kosztuje basen w domu? - obawia się wysokich kosztów eksploatacji. Endless pool czy też swim spa to basen w środku domu, który posiada niewielką powierzchnię i jest tani w utrzymaniu - mała kubatura oznacza oszczędności na ogrzewaniu wody basenowej i jej uzdatnianiu, a niewielka powierzchnia sprawia, że nie ma konieczności stosowania urządzeń takich jak rozbudowana basenowa centrala wentylacyjna czy osuszacz basenowy. Cena Endless Pool jest niewiele wyższa, niż tradycyjnego basenu, a baseny Endless Pools posiadają przy tym prostą konstrukcję oraz oferują możliwość demontażu i zmiany miejsca instalacji w razie potrzeby. Ten mały basen o wielkich możliwościach oferowany jest jako stalowa niecka w budowie szkieletowej lub jako swim spa, czyli gotowa, uzbrojona niecka wyposażona w generator przeciwprądu i dysze masujące. Taka bieżnia pływacka to nie tylko świetne narzędzie treningowe, ale także oaza relaksu dla całej rodziny. Jeśli już posiadasz basen koniecznie sprawdź jakie możliwości dać może jego uzupełnienie o Wysokiej jakości przeciwprąd i koniecznie wypróbuj Endless pool Fastlane. Niezaleznie od preferencji i wyobrażeń wybierając sprzedawcę zawsze nalegaj na możliwość wypróbowania urządzenia - to Twoja opinia jest najważniejsza - przetestuj basen Endless Pool i przekonaj się, dlaczego to najlepszy przeciwprąd na świecie!

filtr

Endless Pools - baseny z przeciwprądem

Cena
od: 0 zł do: 0.00 zł

Baseny z przeciwprądem

Basen z przeciwprądem to świetny sposób na spędzanie czasu w wodzie zwłaszcza w upalne dni. Dodatkowo może stać się pożyteczne, jeżeli do niecki zostanie przyłączona pompa generująca prąd przeciwny. Baseny z przeciwprądem łączą funkcję przydomowego zbiornika do rekreacji ze zbiornikiem przeznaczonym do ćwiczeń pływackich.

Co to jest basen z przeciwprądem?

Basen z przeciwprądem został wyposażony w system generujący sztuczny nurt umożliwiający pływanie w miejscu. Dzięki temu nie trzeba wykonywać nawrotu, a napór fali wymusza pracę mięśni i pozwala pracować nad sylwetką i lepszą wydolnością bez potrzeby marnowania czasu na dojazd na basen. System generujący nurt montuje się wzdłuż krótszej krawędzi basenu.

W zależności od wybranego modelu można liczyć na mniejszą lub większą siłę fali, a także płynną regulację jej natężenia. Podstawowe wanny z przeciwprądem oferują moc strumienia na poziomie 40m3/godzinę. Najmocniejsze modele basenów z falą generują strumienie wody o przepustowości nawet 100 m3/godzinę.

Cena basenu z przeciwprądem

To ile będzie kosztował basen z przeciwprądem, zależy przede wszystkim od wymiarów zbiornika. Najmniejsze modele mają zazwyczaj wymiary 2 x 4 metry. Niewielki basen przeciwprądowy o długości 3 do 4 metrów to koszt rzędu 50 tysięcy złotych. Niecki o długości 6 do 7 metrów kosztują około 70 tysięcy złotych. Cena zależy również od stopnia zaawansowania instalacji, ilości wbudowanych dysz wodnych i powietrznych do hydromasażu, dodatkowego oświetlenia oraz zdalnego sterowania siłą fali i innymi funkcjami. 

Zalety basenu z przeciwprądem

Korzystanie z basenu ze sztucznym nurtem niesie ze sobą wiele zalet. Można do nich przede wszystkim zaliczyć:
    • możliwość wykonywania treningów pływackich w domowych warunkach lub w przydomowym ogrodzie,
    • poprawę kondycji, wzmocnienie mięśni i zrzucenie zbędnych kilogramów,
    • przyjemne spędzenie wolnego czasu i hydromasaż w jednym,
    • uniwersalne wymiary instalacji oraz duże możliwości jej personalizacji i dopasowania do wymiarów pomieszczenia.

W ofercie sklepu posiadamy baseny z przeciwprądem renomowanych producentów wykonane z najwyższej jakości materiałów, które spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru domowych, jak i ogrodowych niecek ze sztucznym prądem.