Jacuzzi ogrodowe

W dzisiejszym zabieganym świecie wszyscy szukamy miejsc, w których możemy się wyciszyć i zrelaksować. A dlaczego by nie stworzyć strefy odpoczynku we własnym ogrodzie? Korzystanie z jacuzzi ma wiele zalet, nie tylko poprawia nasze samopoczucie, ale i pomaga w walce z artretyzmem czy przy bólach pleców, jakże częstych podczas pracy biurowej. Dzięki jacuzzi na tarasie relaksująca kąpiel będzie zawsze na wyciągnięcie ręki. Decydując się na jacuzzi zewnętrzne warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane produkty, które będą służyły przez wiele lat. Korzystając z doradztwa naszych specjalistów na pewno dobierzecie produkt zgodny z Państwa potrzebami. Klienci decydujący się na jacuzzi w ogrodzie często zadają pytanie jakie jacuzzi wybrać, czym się kierować i na co zwrócić uwagę. Pierwszym kryterium na którym należy się zastanowić podczas wyboru wymiary jacuzzi oraz ile osób będzie z niego korzystać. Jednym z popularniejszych wyborów to wanna z hydromasażem dwuosobowa. Jest to poręczne rozwiązanie, idealne dla osób które nie mają za dużo miejsca. Dodatkową zaletą małego jacuzzi jest jego cena, jest ono zwykle tańsze niż większe odpowiedniki. Z kolei jeśli wybieramy wyposażenie ogrodu i myślimy o większym jacuzzi np. 4-osobowym to trzeba wziąć pod uwagę takie kwestie jak łatwość utrzymania w czystości, dostępność części zamiennych, gwarancja. Wybierając jacuzzi ogrodowe w naszym sklepie macie Państwo pewność dostępu do oryginalnych części zamienny oraz najwyższej jakości serwisu w trakcie gwarancji jak i po okresie gwarancyjnym. Nasz zespół zadba o to aby Państwa jacuzzi utrzymało swoje właściwości przez długi czas. Na rynku można znaleźć wiele niskiej jakości wyrobów, dlatego cena jacuzzi to często mylne kryterium. Inwestując w tanią, słabo wykonaną wannę z hydromasażem w dłuższej perspektywie możemy stracić więcej czasu i pieniędzy niż przy zakupie lepszej jakości jacuzzi. Jeśli macie Państwo wątpliwości jakie jacuzzi ogrodowe wybrać to zapraszamy do kontaktu i przetestowania naszych produktów.

filtr

Wanny Spa

Cena
od: 0 zł do: 35900.00 zł

Ogrodowe wanny spa - przydomowa strefa relaksu

Wanny Spa to niewielkie niecki albo baseny, wyposażone w podwodne dysze masujące i powietrzne. Ich głównym zadaniem jest rozluźnienie zmęczonych mięśni i stworzenie komfortowych warunków do wypoczynku. Zbiorniki z funkcją masażu stały się na tyle popularne, że spotyka się je w wielu łazienkach, a nawet ogrodach.

Personalizacja wanien Spa

Minibaseny Spa świetnie integrują się z otoczeniem, dlatego łatwo dopasować je do przyjętego designu wnętrza, zamontować instalację na zewnątrz lub wewnątrz budynku, a także wpuścić wannę w podłoże w całości lub częściowo.

Rodzaje masażu w wannie Spa:

Wanny z hydromasażem zazwyczaj wyposażone są w trzy rodzaje dysz:

  • wodne,
  • powietrzne,
  • wodno-powietrzne (tzw. perełkowe).

Dzięki zamontowanym dyszom woda w wybranych punktach płynie pod zwiększonym ciśnieniem, a dodatkowo system może wzbogacać ją o bąbelki powietrza, które lepiej masują obolałe części ciała. W zależności od modelu producenci montują od 4 do nawet 30 dysz rozmieszczonych równomiernie.

Za obieg wody odpowiada agregat pompowy, który pobiera wodę z wanny i wtłacza ją wtórnym obiegiem do dysz. Dodatkowo, w przypadku wyposażenia wanny Spa w nagrzewnicę, użytkownik ma dostęp do regulacji temperatury wody.

Dodatki do wanny Spa

Podstawową wersję wanny z hydromasażem można łatwo rozbudować o dodatkowe komponenty. Do najczęściej wybieranych udogodnień zalicza się:

  • dodatkowe dysze lub pompa zwiększająca ciśnienie wody,
  • mocniejsza grzałka zapewniająca wyższą temperaturę wody,
  • ergonomiczne uchwyty i wygodne zagłówki,
  • maty antypoślizgowe na podłodze lub stopniu.

Z czego wykonana jest wanna Spa?

Najpopularniejszym materiałem używanym do wytwarzania wanien z hydromasażem jest wysokiej jakości akryl. Droższe modele zazwyczaj są dodatkowo wzmocnione włóknem szklanym lub poliestrem. Takie połączenie materiałów sprawia, że wanna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, nie przebarwia się, a jej powierzchnia jest przyjemna w dotyku.

W naszym sklepie oferujemy wanny Spa renomowanych producentów. Pomożemy dopasować je do Twoich potrzeb, a jeżeli trzeba, doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania.