filtr

Sztuczne palmy

Cena
od: 0 zł do: 3680.00 zł

Sztuczne palmy jako ozdoba

Ostatnie lata w Polsce są coraz cieplejsze. Sprzyja to popularyzowaniu się publicznych i prywatnych ośrodków wypoczynkowych. Miejsca takie muszą charakteryzować się czymś egzotycznym, co kojarzy się z upałami. Sztuczne palmy to idealna ozdoba dla takiego typu miejsc. Dodają one uroku typowego dla egzotycznych rejonów świata. Atrakcja ta pozostaje na długo w pamięci użytkowników takich ośrodków.

Palmy do domu i ogrodu

Dekoracyjne palmy sztuczne sprawdzą się w domu i w ogrodzie. Ich charakter i szeroka gama sztucznych gatunków pozwoli na dopasowanie do każdego otoczenia. Należy zwrócić uwagę, ponieważ niektóre rodzaje dedykowane są tylko i wyłącznie do osadzenia wewnątrz budynku. 

Sztuczne drzewka na basen

Największą popularnością palmy cieszą się w zewnętrznych ośrodkach basenowych. Ich wygląd wtedy w pełni oddaje egzotyczny klimat ich pochodzenia. Drzewa te pasują idealnie do nasłonecznionych okolic basenów. Całokształt można wtedy porównać do zagranicznych, najbardziej prestiżowych hoteli i resortów. Poszczególne modele sięgają nawet 3,5 m co odzwierciedla rzeczywiste wymiary tego drzewka.

Palmy doniczkowe ze sztucznymi kokosami

Gama palm jest bardzo szeroka. Wiele z modeli posiada charakterystyczne doniczki, które dodają im autentyczności. Stanowią także solidne oparcie dla sztucznego drzewa. Wyjątkowym elementem są też sztuczne kokosy, które w niektórych modelach są standardem, a w niektórych opcją. Kokosy są bardzo dobrze odzwierciedlone w porównaniu do swoich prawdziwych odpowiedników. Wygląd ten przekłada się na jeszcze większą atrakcyjność obiektu.