Blue Lagoon lampa UV-C z jonizatorem
Blue Lagoon lampa UV-C z jonizatorem
Blue Lagoon lampa UV-C z jonizatorem
Blue Lagoon lampa UV-C z jonizatorem
Blue Lagoon lampa UV-C z jonizatorem
Blue Lagoon lampa UV-C z jonizatorem

Blue Lagoon lampa UV-C z jonizatorem

Kod produktu: LUV-B20000

4 519,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

Wybierz kolor:
rozmiar:

Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Lampa jest urządzeniem wspomagającym dezynfekcję wody basenowej za pomocą promieniowania UV. 
Żarówka zamknięta jest w hermetycznej obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej AISI316, która nie przepuszcza promieni UV.
Promieniowanie UV o długości fal 4-400 nm i częstotliwości 1015-1017 Hz charakteryzuje się skutecznym działaniem biobójczym. Jest doskonałym sposobem na pozbycie się glonów, pasożytów, pleśni, wirusów, drożdży i bakterii obecnych w wodzie przy jednoczesnym zastosowaniu mniejszej ilości chemicznych środków biobójczych - np. chloru. Praktyka wskazuje, że zmniejszenie zapotrzebowania na chlor może sięgnąć nawet 80%.

Seria lamp UV-C z jonizatorem - jeszcze większa skuteczność!
Obok lampy UV-C działa tu jonizator, co łącznie zapewnia skuteczne niszczenie ścian komórkowych drobnoustrojów, wirusów i bakterii. Urządzenie dostępne jest w 2 wersjach - 75 i 40W (odpowiednio dla niecek do 70m3 oraz 35 m3). Zestaw wyposażony w licznik czasu pracy lampy z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem oraz kontrolkę wskazującą konieczność wymiany żarówki.

Parametry techniczne:
Wymiary (zgodnie z ilustracją):
Wymiar A  - 775 mm
Wymiar B - 943 mm
Maksymalna pojemność niecki:
75W - do 70 m3
40W - do 35 m3
Maksymalny przepływ:
75W - 25 m3/h
40W - 20 m3/h

Max ciśnienie robocze 2 bar.

WAŻNE: podczas instalacji należy przewidzieć miejsce na wymianę żarnika (żarówki) - w praktyce min. 120 cm ponad lampą. Urządzenie montowane jest zawsze W PIONIE (ważne). W zestawie znajdują się króćce i adaptery umożliwiające podłączenie do instalacji PVC 50 lub 63 mm, a nawet do węży 38 mm. 

W zestawie elektroniczny balast. Konstrukcja modelu umożliwia wyjątkowo szybką wymianę żarnika.

Ważne uwagi dotyczące gwarancji: 24 m-ce na wady produkcyjne urządzenia. Brak gwarancji na żarnik szklany (żarówkę). Balast elektroniczny (element zasilający) objęty jest roczną gwarancją.