Powszechnie wiadomo, że sport to zdrowie, jednakże aktywność fizyczna zawsze niesie za sobą ryzyko urazów. Profesjonalni sportowcy doskonale wiedzą, jak ważne jest wykonywanie odpowiednich ćwiczeń rozciągających oraz rehabilitacyjnych. Aby zapewnić ich bezpieczne oraz komfortowe wykonywanie z pomocą przychodzą maty rehabilitacyjne oraz materace rehabilitacyjne.

Mata rehabilitacyjna jest sprzętem powszechnie wykorzystywanym w specjalistycznych przychodniach rehabilitacyjnych i gabinetach fizjoterapeutycznych, szkołach, przedszkolach czy studiach fitness. Mata gimnastyczna to także sprzęt idealny do ćwiczeń w warunkach domowych, ponieważ kompaktowe po złożeniu rozmiary pozwalają na przechowywanie jej w każdym pomieszczeniu oraz łatwe przenoszenie. Może zatem towarzyszyć Ci w trakcie wakacyjnego urlopu lub być wykorzystywana do ćwiczeń na świeżym powietrzu. 

Mata rehabilitacyjna oraz materac do ćwiczeń to akcesoria fitness, które gwarantują bezpieczne wykonywanie wszelkich ćwiczeń. Trening z ich użyciem pozwala zabezpieczyć nasze ciało przed obtarciami oraz stłuczeniami, ponieważ jak wiadomo, ćwiczenia na gołej podłodze nie należą do najprzyjemniejszych. Mata oraz materac do rehabilitacji są szczególnie przydatne w przypadku wykonywania ćwiczeń w pozycji leżącej na plecach, ponieważ zabezpieczają w ten sposób kręgosłup oraz zwiększają komfort wykonywanych ruchów. 

Jakie materace można znaleźć na naszej stronie internetowej?


Dla osób, pragnących zaopatrzyć się w materac do rehabilitacji lub matę gimnastyczną oferujemy szeroki wybór tych sprzętów, które dostępne są w różnych kolorach, długościach oraz grubościach. Im większa grubość tym oczywiście wzrasta komfort wykonywanych ćwiczeń. W naszym sklepie można znaleźć także materac składany trzyczęściowy, który jest bardzo łatwy w przechowywaniu oraz klasyczny materac jednoczęściowy rehabilitacyjny. Dostępne na stronie produkty marki Airex zostały wykonane z najlepszych materiałów, które cechuje duża wytrzymałość, gwarantująca ich długie użytkowanie. Materace rehabilitacyjne do ćwiczeń oraz maty pokryte zostały ponadto higieniczną oraz antybakteryjną warstwą, która jest także łatwa w zmywaniu i czyszczeniu. 

Jeśli jesteś zainteresowany sprzętem wysokiej jakości, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą materacy rehabilitacyjnych oraz mat rehabilitacyjnych, znajdujących się na stronie naszego sklepu internetowego.

filtr

Maty i materace rehabilitacyjne

Cena
od: 0 zł do: 1300.00 zł