Wybór torby na basen to trudne zadanie. Wszystko zależy od tego, co zamierzasz w niej transportować. 

Torby na basen dla dzieci. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz worek na basen Funkita Aqua Panda. Zmieszczą się w nim wszystkie niezbędne akcesoria, a zabawna grafika nastroi pozytywnie przed kolejnym treningiem. Model wykonany jest z trwałego nylonu, który szybko schnie i nie niszczy się pod wpływem chemii, użytej na basenie. Worek posiada praktyczne zamknięcie. 

Torby na basen damskie.

Speedo deluxe meshbag może być też oczywiście stosowany przez mężczyzn, ale niewielu panom przypadnie do gustu różowy kolor… Torba zrobiona jest częściowo ze splotowej siatki, dzięki czemu mokra odzież lub strój pływacki szybciej wyschną. Szerokie paski sprawiają, że transport nie będzie problemem. Dokumenty można schować do przedniej kieszeni, oddzielonej od komory głównej.   

Torby na basen męskie. 

Stylistyka Zoggs aqua duffle jest znacznie bardziej męska niż w przypadku dotychczas opisywanych wyrobów. Ta spora torba pomieści wszystkie niezbędne akcesoria. Wykonana jest z wodoodpornego materiału – jeśli włożysz jądo samochodu, siedzenia pozostaną suche. Regulowany pasek ułatwi dopasowanie torby do własnych preferencji. W środku jest kieszonka na wartościowe drobiazgi.   

Jeśli nie potrzebujesz dużej torby, możesz wybrać worek nieprzemakalny na basen. Zmieścisz w nim wszystko, co najważniejsze. Przykładem jest worek na basen Arena Fast Swimbag. Wykonano go z mocnej tkaniny, która zniesie codzienne trudy. Możesz w nim zmieścić ręcznik, strój, a nawet małe płatwy. Innym rozwiązaniem są małe torby na basen, które również pomieszczą podstawowe akcesoria.  

Czym się cechują fajne torby na basen? Dobrze, jeśli mająmnóstwo praktycznych kieszeni. Pasek na ramię powinien mieć możliwość regulacji. Niektóre z toreb mają specjalne kieszenie na butelkę z wodą. Ciekawym rozwiązaniem są siateczki, dzięki którym mokra odzież w torbie wysycha.

filtr

Torby i worki na basen

Cena
od: 0 zł do: 199.99 zł