Okulary korekcyjne do pływania

Wyjście na basen z wadą wzroku zawsze jest sytuacją stresującą. Dla takich osób idealnym rozwiązaniem będą okulary pływackie korekcyjne . Zniwelowanie wady wzroku na pływalni zdecydowanie zwiększa komfort w trakcie pływania. W naszym sklepie pływackim znajdziecie Państwo sprawdzone okulary korekcyjne do pływania. Proponowane przez nas okulary do pływania z korekcją to znakomite rozwiązanie dla osób mających w każdym oku inną wadę. Nasze okulary korekcyjne na basen to produkt do samodzielnego złożenia dzięki czemu możemy dobrać soczewki o dowolnej mocy. Jeśli cenisz sobie komfortowe pływanie to gogle pływackie korekcyjne z pewnością sprawdzą się przy każdym wyjściu na basen. Dobierz odpowiednie soczewki i ciesz się z pływania jak każdy inny. Okulary korekcyjne do pływania to rewelacyjne rozwiązanie na pływalnie dla osób z wadą wzroku. Nie czekaj i sprawdź nasze okulary pływackie korekcyjne.


filtr

Okulary pływackie korekcyjne

Cena
od: 0 zł do: 49.00 zł

Korekcyjne okulary pływackie - wybawienie dla pływaków z wadą wzroku


Korzystanie z okularów w basenie daje niezwykłe możliwości swobodnego nurkowania i uprawiania różnych stylów pływackich. Dzięki nim oczy nie są zalewane wodą i chlor nie podrażnia spojówek.  Zawsze tego rodzaju sprzęt był kłopotliwy dla osób z wadą wzroku, które nie mogły z odpowiednią dozą komfortu z nich korzystać. Wybawieniem są korekcyjne okulary pływackie, które pozwalają jednocześnie na korygowanie wzroku oraz wygodne zanurzanie głowy pod powierzchnię wody. Nasza oferta przeznaczona jest dla krótkowidzów oraz dalekowidzów, którzy mogą dowolnie skomponować swoje optyczne okulary pływackie. Nawet osoby o różnych wadach na obydwu oczach mogą wybrać odpowiednie szkła dla siebie. Aby okulary były kompletne, należy wybrać zestaw montujący oraz dwa szkła korekcyjne o wybranej mocy.

Okulary do pływania z korekcją - dla profesjonalistów i amatorów

Okulary sportowe z korekcją wzroku przeznaczone są dla osób, które zajmują się pływaniem w sposób profesjonalny i chcą podczas zawodów widzieć w zdecydowanie bardziej wyraźny sposób. Wiele osób nie chce decydować się na korzystanie z soczewek kontaktowych podczas odwiedzin na pływalni, ponieważ szkła mogą się łatwo zgubić w wodzie albo doprowadzić do zapalenia oka. Dlatego jedyną metodą dla zaawansowanych zawodników są korekcyjne gogle pływackie, które pozwolą na pełną kontrolę podczas zawodów i możliwość dostrzeżenia nawet najdrobniejszych szczegółów. Okulary korekcyjne na basen mogą być wykorzystywane także przez osoby, które pływają raczej rekreacyjnie. Docenią one na pewno możliwość swobodnego nurkowania i pływania, mając pełne spektrum widzenia.

Okulary pływackie - nie tylko na basen 


Okulary korekcyjne do pływania kojarzą się głównie z basenem, gdzie nie tylko pozwalają na pływanie z otwartymi oczami osobom z wadami wzroku, ale chronią też oczy przed szkodliwym działaniem chloru czy przeciwdziałają zapaleniu spojówek. Jednak równie dobrze można używać ich także podczas pływania w akwenach otwartych, czyli morzach i jeziorach. Możliwość swobodnego obejrzenia dna morskiego bez szczypiących czy łzawiących oczu w goglach korekcyjnych do pływania to spora przyjemność i dobry powód do wspomnień. W ofercie naszego sklepu dostępnych jest wiele modeli okularów pływackich do samodzielnego złożenia, które wykonane są z bardzo solidnych materiałów. Poza trwałością cechują się one także bardzo funkcjonalnym rysem - okulary sprawnie się ubiera i doskonale trzymają się one głowy, nawet w trakcie skoków do wody czy energicznych zabaw. Czasem jedno małe akcesorium potrafi uczynić daną czynność bardziej komfortową - taki jest właśnie przypadek pływackich okularów korekcyjnych z naszego sklepu, dzięki którym nurkowanie i pływanie nabiera całkiem nowego charakteru.