Strój kąpielowy na basen 

Pływanie to świetny sposób, aby uzyskać sportową, szczupłą sylwetkę. Regularne wizyty na basenie sprawią, że nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale i zadbasz o zdrowy kręgosłup. Zdecydowanie przyjemniej będzie nam się pływało jeśli zaopatrzymy się w wygodny strój na basen. Oprócz wygody strój kąpielowy na basen musi też zapewniać odpowiednie wrażenia estetyczne. Na szczęście minęły już czasy, gdy dostępne były jedynie czarne stroje kąpielowe lub granatowe stroje do pływania. Teraz możemy wybierać w różnokolorowych kostiumach, które odpowiednio podkreślą naszą sylwetkę. 

Jaki strój na basen wybrać ? 

Przede wszystkim warto wybrać taki strój kąpielowy, w którym będziemy czuć się komfortowo i swobodnie. Obecnie na rynku znajdziemy strój kąpielowy na każdą figurę. Począwszy od jednoczęściowych strojów wyszczuplających, po mocno odsłonięte stroje kąpielowe sportowe. Dla kobiet z większym biustem zaleca się stroje kąpielowe ze wsparciem biustu oraz z wewnętrznym stanikiem. Takie stroje do pływania zapewnią odpowiedni komfort i wygodę pływania. Jeśli czujemy się pewnie na pływalni to warto rozważyć sportowy kostium kąpielowy. Są to stroje mocniej wycięte, odsłaniające plecy, ale i oferujące większą swobodę ruchu. 

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru stroju kąpielowego ? 

Decydując się na wybór stroju kąpielowego oprócz walorów estetyczny warto dopytać sprzedawcę jak sprawuje się taki kostium podczas codziennego użytku. Jeśli pływamy sporadycznie to można zdecydować się na tanie stroje kąpielowe. Taki strój sprawdzi się przy rzadkich wizytach na basenie, a jego największą zaletą jest cena. Natomiast tanie stroje kąpielowe mają szereg wad, o których warto pamiętać. W porównaniu do markowych strojów na basen materiał taniego stroju kąpielowego znacznie szybciej traci swój kolor oraz elastyczność. Zdarza się, że już po kilku wizytach na basenie kostium mechaci się oraz jest rozciągnięty. Jest pływamy regularnie warto zdecydować się na wydanie trochę większej kwoty i zakupienie markowego stroju kąpielowego takich firm jak Zoggs, Speedo czy Arena. 

filtr

Stroje kąpielowe na basen

Cena
od: 0 zł do: 3490.00 zł

Stroje kąpielowe - liczy się wygoda i opływowość


Damskie stroje kąpielowe od zawsze były tematem dużego zainteresowania, a skracanie ich długości zwiastowało zmiany obyczajowe. Ten typ garderoby jednak nie służy tylko do opalania się w ciepłych krajach, ale także do rekreacyjnego czy też zawodowego pływania, w którym bardziej się liczy wygodny, elastyczny i dobrze przylegający do ciała materiał niż kuszące wycięcia. Sportowe stroje kąpielowe muszą być także w 100% odporne na działanie chloru, szybko schnąć, nie krępować ruchów, ani nie powodować podrażnień. Sportowy tryb życia jest coraz popularniejszy, a jego ważną częścią może być pływanie, które wyszczupla, poprawia ukrwienie, kondycję oraz dobrze wpływa na kręgosłup. Dobrany strój na basen jest potrzebnym zakupem, aby zacząć lub kontynuować swoja przygodę z wodą w komfortowych warunkach. Na szczęście czasy nudnych granatowych kostiumów minęły, dlatego możesz zdecydować się na czarny czy czerwony strój kąpielowy lub tysiące innych modeli z fantazyjnymi wzorami. 

Różne rodzaje kostiumów kąpielowych 

Stroje kąpielowe dzielą się głównie na stroje jednoczęściowe i dwuczęściowe. Jednoczęściowe stroje kąpielowe są kostiumami zarezerwowanymi stricte do pływania, zaś wersje dwuczęściowe pozwalają także na pokazanie swoich kształtów. Pływackie stroje kąpielowe czy też pianki triathlonowe wykonane są ze śliskich, aerodynamicznych materiałów i służą one głównie do wyczynowego, profesjonalnego uprawiania sportu. Jeśli jednak interesujesz się pływaniem w bardziej hobbystycznej, rekreacyjnej wersji możesz zdecydować się na modne stroje kąpielowe, których przeznaczeniem nie jest tylko opływowość, ale także możliwość odpowiedniego zaprezentowania się. Z dobrze dobranym kostiumem kąpielowym na basen można poczuć się po prostu lepiej oraz z większą ochotą kontynuować swój trening oraz badać granicę swojej wytrzymałości.

Stroje kąpielowe na basen - wyszczuplenie i tysiące printów


Kostiumy kąpielowe mogą mieć także inne właściwości - na przykład odpowiednio opinają sylwetkę, przez co możesz wyglądać dużo smuklej. Jednoczęściowe stroje wyszczuplające nie muszą być także nudne - w naszej ofercie dostępnych jest bardzo wiele sportowych kostiumów kąpielowych, które występują w różnych kolorach i ciekawych geometrycznych czy abstrakcyjnych printach. Pozwala to na wybranie modelu, który będzie odpowiadał dokładnie Twoim potrzebom i upodobaniom. Tanie stroje kąpielowe przeznaczone są dla osób, które odwiedzają pływalnie okazjonalnie i droższe modele byłyby dla nich nieopłacalnym zakupem. Stroje kąpielowe na basen powinny zgrywać się z ciałem i pozwalać na pełen komfort ruchów przy każdej pozycji pływackiej. Właśnie takie są modele kostiumów dostępnych w naszym sklepie - marki Zoggs, Speedo czy Arena to synonim jakości oraz produktów, dzięki którym poczujesz się jak ryba w wodzie!