Strój kąpielowy na basen 

Pływanie to świetny sposób, aby uzyskać sportową, szczupłą sylwetkę. Regularne wizyty na basenie sprawią, że nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale i zadbasz o zdrowy kręgosłup. Zdecydowanie przyjemniej będzie nam się pływało jeśli zaopatrzymy się w wygodny strój na basen. Oprócz wygody strój kąpielowy na basen musi też zapewniać odpowiednie wrażenia estetyczne. Na szczęście minęły już czasy, gdy dostępne były jedynie czarne stroje kąpielowe lub granatowe stroje do pływania. Teraz możemy wybierać w różnokolorowych kostiumach, które odpowiednio podkreślą naszą sylwetkę. 

Jaki strój na basen wybrać ? 

Przede wszystkim warto wybrać taki strój kąpielowy, w którym będziemy czuć się komfortowo i swobodnie. Obecnie na rynku znajdziemy strój kąpielowy na każdą figurę. Począwszy od jednoczęściowych strojów wyszczuplających, po mocno odsłonięte stroje kąpielowe sportowe. Dla kobiet z większym biustem zaleca się stroje kąpielowe ze wsparciem biustu oraz z wewnętrznym stanikiem. Takie stroje do pływania zapewnią odpowiedni komfort i wygodę pływania. Jeśli czujemy się pewnie na pływalni to warto rozważyć sportowy kostium kąpielowy. Są to stroje mocniej wycięte, odsłaniające plecy, ale i oferujące większą swobodę ruchu. 

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru stroju kąpielowego ? 

Decydując się na wybór stroju kąpielowego oprócz walorów estetyczny warto dopytać sprzedawcę jak sprawuje się taki kostium podczas codziennego użytku. Jeśli pływamy sporadycznie to można zdecydować się na tanie stroje kąpielowe. Taki strój sprawdzi się przy rzadkich wizytach na basenie, a jego największą zaletą jest cena. Natomiast tanie stroje kąpielowe mają szereg wad, o których warto pamiętać. W porównaniu do markowych strojów na basen materiał taniego stroju kąpielowego znacznie szybciej traci swój kolor oraz elastyczność. Zdarza się, że już po kilku wizytach na basenie kostium mechaci się oraz jest rozciągnięty. Jest pływamy regularnie warto zdecydować się na wydanie trochę większej kwoty i zakupienie markowego stroju kąpielowego takich firm jak Zoggs, Speedo czy Arena. 

filtr

Stroje kąpielowe na basen

Cena
od: 0 zł do: 1890.00 zł