Trening i fitness

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudnym zadaniem jest utrzymanie smukłej sylwetki. Dzięki wieloletniemy doświadczeniu zgromadziliśmy linię produktów, która nie tylko pozwoli Ci wycisnąć z siebie siódme poty, ale zapewni bezpieczne i komfortowe prowadzenie treningu.

 

W kategorii trening i fitness przygotowaliśmy sprawdzone rozwiązania, które możesz zastosować w swojej domowej siłowni. Niezmiennie od wielu lat kierujemy się zasadą „jakość na lata” i z naszych propozycji korzystają nie tylko wymagający użytkownicy indywidualnie, ale i kluby fitness, siłownie czy specjalistyczne gabinety fizjoterapeutyczne.

 

Naszą propozycje sprzętową podzieliliśmy na podkategorie, które ułatwia odnalezienie Ci poszukiwanego przyrządu. W sekcji piłki znajdziesz nie tylko piłki gimnastyczne,  ale i szeroki wybór piłek do fintessu czy piłki do pilates. Ponadto posiadamy w naszym portfolio również piłki lekarskie, które znakomicie sprawdzą się przy treningu ogólnorozwojowym.

W sekcji maty fitness przygotowaliśmy najwyższej jakości produkty szwajcarskiej marki Airex. Proponowane maty do ćwiczeń znakomicie nadadzą się do ćwiczeń w domu jak i do profesjonalnego klubu fitness.

Bez względu na to czy jesteś zaawansowanym użytkownikiem czy też dopiero zaczynasz przygodę z treningiem siłowym to w naszej ofercie znajdziesz niezbędne przyrządy do wzmocnienia Twoich mięśni. Oferujemy tylko wysokiej jakości hantle i kettle bo wiemy jak duży wpływ ma użytkowanie dobrego sprzętu na satysfakcję z treningu.

 

Zdajemy sobie sprawę z dużej różnorodności potrzeb naszych klientów dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką gamę urządzeń do treningu funkcjonalnegoW tej kategorii znajdziesz system podwieszeń TRX zapewniający skuteczny i kompleksowy trening całego ciała. Wiemy również jak istotny w Twoim programie treningowym jest wzmacnianie mięśni głębokich oraz trening równowagi. Ćwiczenia stablizujące są nie do przecenienia dlatego oferujemy jedynie sprawdzone poduszki równoważne, które pozwolą na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Dla najbardziej wymagających użytkowników przygotowaliśmy dysk równoważny BOSU.

 

Sam trening to nie wszystko, równie ważne jest dbanie o regenerację organizmu. Z myślą o rozluźnieniu mięśni przygotwaliśmy dla Was sprawdzone rollery do masażu o różnej twardości. Do poprawy samopoczucia możesz zastosować również piłkę do masażu, która bardzo dobrze nadaje się do rozluźnienia miejsc spustowych.

 

Dbanie o zdrowie i dobry wygląd nie musi odbywać się wyłącznie na siłowni lub salce fitness. Do tego celu idealnie nada się też basen i prowadzone na nim zajęcia z aqua fitnessu. Dla uczestników tego rodzaju zajęć przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów takich jak dyski do aqua aerobiku czy pasy do aquafitness. Z myślą o instruktorach, którzy chcą urozmaicić swoje zajęcia  wprowadziliśmy do naszego portfolio aquabike czyli rowerki do aqua spinningu. W naszej gamie produktów nie mogło oczywiście zabraknąć aqua stepów czy też bieżni podwodnych, które od dawna goszczą na polskich pływalniach i przyciagąją mnóstwo osób, chcąc w ten sposób poprawić swoją kondycję.