ANTI NAPINACZ Z HAKIEM
ANTI NAPINACZ Z HAKIEM
ANTI NAPINACZ Z HAKIEM
ANTI NAPINACZ Z HAKIEM
ANTI NAPINACZ Z HAKIEM
ANTI NAPINACZ Z HAKIEM

ANTI NAPINACZ Z HAKIEM

Kod produktu: PE-ANTITENS

870,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 870,00


Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 250 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Zestaw złożony z napinacza oraz haka mocowanego po drugiej stronie liny.
Dlaczego napinacz ANTI jest najlepszym obecnie dostępnym rozwiązaniem na rynku?
U konkurencji stosującej napinacze bloczkowe KAŻDA zmiana konfiguracji niecki wymaga obejścia basenu z kluczem, ściągania winylowej osłony, odkręcania kluczem śruby - przy kilku linach ściąganych i zakładanych nawet 2 razy dziennie jest delikatnie rzecz ujmując kłopotliwe.
Napinacz Super Tensioner jest szybki i łatwy w obsłudze - nie można porównać go ze zwykłą śrubą rzymską - przede wszystkim dlatego, że NIE SKRĘCA się w nim linka podczas napinania i popuszczania - rozwiązanie opatentowane przez ANTI, dodatkowo ANTI posiada mały dodatkowy krążek - bezpiecznik - jest on genialnym rozwiązaniem z 2 powodów - osoba zakładająca linę nie użyje większej siły napięcia niż jest to określone z góry ORAZ uniemożliwia przypadkowe zwolnienie zapadki jak to ma miejsce w przypadku przestarzałych już rozwiązań z napinaczem bloczkowym.

To rozwiązanie nie przewiduje sprężyny, ponieważ przez siłę naciągu jaką generuje sam napinacz i tak każda sprężyna uległaby deformacji. Tylko rzeczywiście napięta lina rzeczywiście skutecznie złamie falę.

Polecamy to rozwiązanie jako trwałe i "głupotoodporne" czyli odporne na akty siłowego obciążenia liny na jej długości. Trzpień napinacza wykonany jest z mosiądzu.

Liny ANTI stosowane są już na kilkudziesięciu obiektach w całym kraju z basenem olimpijskim w Szczecinie włącznie - lista referencyjna dostępna na życzenie.

Marka na "M" chwali się faktem, iż ich liny wyposażone w napinacze bloczkowe stosowane są podczas imprez rangi międzynarodowej - prosimy wziąć jednak pod uwagę, że na co dzień zarządcy tych obiektów preferują własnie ANTI ze względu na jakość wykonania, trwałość oraz praktyczny system naciągu - przykład? Olimpijski basen WATER CUBE w Pekinie, czy też centrum olimpijskie w Londynie...