trampolina dla dzieci
trampolina dla dzieci
trampolina dla dzieci
trampolina dla dzieci

Gonge Trampolina

Kod produktu: GNG-2400

finis

2 135,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Trampolina Gonge to prawdopodobnie najładniejsza i zaprojektowana z największą dokładnością trampolina jaka została stworzona do pracy i zabawy z dziećmi. Uchwyt został pokryty specjalną pianką, gwarantującą pewny chwyt, natomiast powierzchnię do skakania otoczono miękką poduszką, której brzegi o wysokości 11 cm zapewniają maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa osobie skaczącej. Stalowa konstrukcja trampoliny oraz wzmocniona siatka wpływają na bardzo dużą wytrzymałość produktu, przez co zachowuje on swoje właściwości nawet przy dużej eksploatacji.

Trampolina Gonge dzięki swoim właściwościom jest idealnym narzędziem do urozmaicenia różnego rodzaju zajęć ruchowych z dziećmi, które z powodzeniem znajdzie zastosowanie zarówno w placówce edukacyjnej, jak i rehabilitacyjnej.

Maksymalne obciążenie: 25 kg

Wymiary:
- średnica 103 cm
- wysokość powierzchni do skakania 31 cm
- wysokość uchwytu 78 cm