INCREDIWEAR PAS BARKOWY SZARY
INCREDIWEAR PAS BARKOWY SZARY

INCREDIWEAR PAS BARKOWY SZARY

Kod produktu: OK-GR802

-34% 419 zł

275,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rozmiar:

Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

INFORMACJE O PRODUKCIE
Pas barkowy Incrediwear zawiera pierwiastki aktywne (węgiel i german), które poprawiają krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływu tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastki aktywne zawarte w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała.

Pas barkowy poprawia krążenie, aby przyspieszyć regenerację, uśmierzyć ból oraz złagodzić stan zapalny, a także pomóc w problemach takich jak: uszkodzenia powysiłkowe i urazy mięśni, urazy stawu barkowo-obojczykowego, zapalenie stawów, boczne urazy obojczyka, naderwanie pierścienia rotatorów, ostre/przewlekłe urazy, sztywność, bóle stawów. Ponadto pas może pomóc w przywróceniu pełnego zakresu ruchów.

TABELA ROZMIARÓW

S - obwód bicepsa 23-28 cm
M - obwód bicepsa 28-33 cm
L - obwód bicepsa 33-38 cm
XL - obwód bicepsa 38-46 cm

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić pas barkowy Incrediwear równocześnie z opaską na łokieć, opaską na ramię, opaską na nadgarstek lub taśmą elastyczną 5,1 cm.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Pas barkowy Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Pas barkowy Incrediwear zawiera węgiel i german, które poprawiają krążenie. Aby zapewnić wygodne użytkowanie, pas jest wykonany z nylonu, poliestru i spandexu. Cienki pasek jest wykonany z gumy. Pas barkowy Incrediwear jest dostępny w czterech rozmiarach i będzie odpowiedni dla większości osób dorosłych.

SKŁAD
53% poliester (nasycony germanem i węglem), 30% nylon, 11% kauczuk, 6% elastan (Lycra)

Opakowanie zawiera jeden pas barkowy.

Instrukcja użytkowania

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy lub leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.