projektor przestrzenny z tarczami
projektor przestrzenny z tarczami

Mathmos Projektor przestrzenny z tarczami

Kod produktu: ST-1805130

1 429,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rodzaj:

Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Projektor przestrzenny Mathmos to wysokiej jakości produkt, który w połączeniu z kolorowymi tarczami pozwala na wyświetlanie bardzo atrakcyjnych, przyjemnych dla oka obrazów. Obudowa została wykonana z trwałego plastiku co gwarantuje dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, przy zachowaniu niewielkiej wagi urządzenia. W zestawie z projektorem dołączone są 4 tarcze żelowe w kolorach niebiesko-żółtym, niebiesko-zielonym, czerwono-fioletowym oraz fioletowo-zielonym - istnieje możliwość dokupienia większej ilości tarcz. 

Cechy produktu:
- obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym lub białym
- dane techniczne żarówki: 20W, 12V
- wymiary projektora: długość 31 cm, szerokość 27 cm, wysokość 15,5 cm
- waga urządzenia: ok. 1,9 kg
- w zestawie 4 tarcze żelowe


Dzięki temu, że projektor przestrzenny Mathmos działa prawie bezgłośnie, można go wykorzystać praktycznie wszędzie. Idealnie sprawdzi się w różnego rodzaju pomieszczeniach relaksacyjnych, jako element wyposażenia pokoju dziecięcego w domu, w podróży lub dowolnym miejscu, w którym nie można zainstalować większego projektora ze względu na koszty lub niewystarczającą ilość miejsca. Projektor znajdzie także zastosowanie w salach doświadczenia świata (w terapii metodą Snoezelen), w placówkach edukacyjnych czy rehabilitacyjnych, pozwalając na jeszcze większe urozmaicenie i zwiększenie atrakcyjności różnego rodzaju zajęć.

Uwaga! Projektor należy wyłączyć po 3-4 godzinach pracy, aby uniknąć przegrzania.