pochylnia rolkowa
pochylnia rolkowa
pochylnia rolkowa
pochylnia rolkowa
pochylnia rolkowa
pochylnia rolkowa

Sport-Thieme Pochylnia rolkowa 200x60 cm

Kod produktu: ST-2005805

3 605,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Pochylnia rolkowa wyposażona jest w miękkie rolki wykonane ze specjalnej pianki, dzięki którym zjeżdżanie jest przyjemne i zapewnia odpowiednią stymulację, niezależnie od przyjmowanej pozycji ciała. W trakcie ślizgania się na brzuchu lub plecach, na kolanach lub siedząc, przodem lub tyłem - za każdym razem ciało jest masowane i stymulowane, natomiast podczas wspinania się po pochylni rolkowej ćwiczona jest siła i zdolności równoważne. Boki pochylni wykonane są z bardzo wytrzymałej sklejki brzozowej. 

Cechy produktu:
- bardzo stabilna konstrukcja, wytrzymująca obciążenia do 150 kg
- higieniczna (istnieje możliwość czyszczenia w przypadku wystąpienia zabrudzeń)
- atrakcyjna kolorystyka
- pochylnia może być mocowana do drabinek gimnastycznych, skrzyń lub podestów

Wymiary:
- długość 200 cm
- szerokość 60 cm

Gwarancja: 10 lat


Pochylnia rolkowa dzięki swoim właściwościom jest produktem bardzo uniwersalnym, który można z powodzeniem wykorzystać w trakcie rehabilitacji czy integracji sensorycznej, a także podczas różnego rodzaju zajęć ruchowych w placówkach edukacyjnych. Dzięki możliwości mocowania na różnych wysokościach drabinki gimnastycznej czy podestu, można w łatwy sposób modyfikować kąt nachylenia pochylni, tak by możliwie najlepiej dostosować ją do rodzaju zajęć czy możliwości użytkowników. Wykorzystanie pochylni rolkowej do zabawy ruchowej czy terapii to idealny sposób na urozmaicenie zajęć oraz zachęcenie najmłodszych do podejmowania aktywności fizycznej.

Produkt dostępny na zamówienie - czas realizacji do 10 dni roboczych od dokonania wpłaty (wymagana przedpłata, nie ma możliwości płatności przy odbiorze).