zestaw mat sensorycznych
zestaw mat sensorycznych
zestaw mat sensorycznych
zestaw mat sensorycznych

Sport-Thieme Zestaw mat sensorycznych 4 szt.

Kod produktu: ST-2559201

135,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Mata sensoryczna zestaw 4 sztuk


Zestaw składający się z 4 mat sensorycznych 
posiadających na swojej powierzchni specjalne wypustki, dzięki czemu można wykorzystać je w różnego rodzaju aktywnościach m.in. treningu wzmacniającym mięśnie i więzadła, ćwiczeniach mających na celu stymulację receptorów czuciowych czy poprawę ukrwienia w obrębie stopy. Nieregularna powierzchnia mat wymusza większą aktywność mięśni i więzadeł kończyn dolnych, a także angażuje całe ciało do właściwej koordynacji, dzięki czemu maty sensoryczne z wypustkami mogą być z powodzeniem wykorzystywane w treningu równoważnym oraz ćwiczeniach ukierunkowanych na zmniejszenie ryzyka upadku.

Dzięki specjalnie wyprofilowanym krawędziom maty sensoryczne mogą być ze sobą precyzyjnie łączone, co pozwala w dowolny sposób zmieniać ich rozmieszczenie i rozmiar, w zależności od potrzeb użytkownika oraz rodzaju wykonywanej aktywności. Zestaw mat sensorycznych z wypustkami to produkt, który znajdzie zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i placówce rehabilitacyjnej czy edukacyjnej.

Wymiary pojedynczej maty sensorycznej:

- długość 31,5 cm
- szerokość 27,5 cm
- grubość 2 cm
- waga 181 g