pochylnie rolkowe z podestami
pochylnie rolkowe z podestami
pochylnie rolkowe z podestami
pochylnie rolkowe z podestami
pochylnie rolkowe z podestami
pochylnie rolkowe z podestami

Sport-Thieme Zestaw pochylni z podestami

Kod produktu: ST-2005889

8 249,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Zestaw pochylni z podestami dzięki unikalnej konstrukcji stanowi idealne urozmaicenie różnego rodzaju zajęć ruchowych czy terapii, sprawiając, że aktywność fizyczna staje się dla najmłodszych zabawą. Wspinanie się, rollowanie czy ślizganie - wszystkie te aktywności są możliwe do wykonania, dzięki czemu dziecko ma szansę przeżywania wartościowych doświadczeń ruchowych. Zajęcia z wykorzystaniem zestawu pozwalają kształtować siłę i zdolności równoważne oraz zapewniają odpowiednią stymulację całego ciała.

Zawartość zestawu:
- pochylnia rolkowa (długość 250 cm, szerokość 60 cm)
- wysoki podest (wysokość 90 cm, głębokość 82 cm, szerokość 66 cm)
- niski podest (wysokość 42 cm, głębokość 64 cm, szerokość 73 cm)
- pochylnia gładka (długość 150 cm, szerokość 60 cm)

Gwarancja: 10 lat

Wszechstronny zestaw pochylni z podestami to produkt, który gwarantuje dzieciom aktywną zabawę dzięki czemu może być z powodzeniem wykorzystywany na zajęciach integracji sensorycznej, w placówce rehabilitacyjnej czy edukacyjnej. 

Zestaw dostępny na zamówienie - czas realizacji do 10 dni roboczych od dokonania wpłaty (wymagana przedpłata, nie ma możliwości płatności przy odbiorze).