mata do jogi
mata do jogi
mata do jogi
mata do jogi
mata do jogi
mata do jogi
mata do jogi
mata do jogi

Trendysport mata do jogi Yogamat

Kod produktu: TRENDY-9020

85,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rodzaj:

Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Mata do jogi Trendysport


Mata do jogi YogaMat
została stworzona z myślą o użytkownikach, zachowując wszelkie właściwości niezbędne dla komfortowego wykonywania tego rodzaju aktywności. Mata do ćwiczeń YogaMat jest niezwykle wytrzymała na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne np. rozdarcia, a przy tym zapewnia maksymalny poziom komfortu w kontakcie ze skórą użytkownika. Dodatkowo powierzchnia maty do jogi YogaMat została wykonana z hydrofobowego i odpornego na zabrudzenia materiału, dzięki czemu nie chłonie wody ani wilgoci i jest łatwa do utrzymania w czystości. 

Wysoka jakość wykonania przekłada się na optymalną amortyzację oraz idealnie płaskie rozmieszczenie na powierzchni, dzięki czemu rogi maty do ćwiczeń nie odstają. Mata do jogi YogaMat jest bardzo elastyczna, łatwo się ją zwija, dzięki czemu przechowywanie czy transportowanie maty nie jest problematyczne.

Wymiary:
- długość: 180 cm
- szerokość: 60 cm
- grubość: 0,5 cm